Yazar : Goksel çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Can Sıkıntısı İle İlgili Sözler

Facebook Can Sıkıntısı Sözleri ,
    2012 Can Sıkıntısı Sözleri ,
    CAN SIKINTISI YAZILARI ,

Can Sıkıntısı Sözler

Her kötülüğün başı can sıkıntısıdır.

Aslında avarelik hiç de kötülüklerin anası değildir, tam tersi, neredeyse tanrısal bir hayattır, yeterki can sıkıntısına kapılma.

Gece sağa sola dönerken canım sıkılıyor uyuyamıyorum dersin oysa ki kimin seni düşündüğünü bilsen üzüntüden ağlayamazsın..

canım sıkkın ßu araLar .. kendi dünyamın çaresizLiği içerisinde daLıp gidiyorum..

içimde bir mayıs sıkıntısı,göğsümde toplanmış yumak yumak bulutlar,hiçbir şey yapmama isteği,arada kalmış ben
    ve kararsız gel-git’lerim ,geçişler geçişler buhranlı geçişler...

içimde bir mayıs sıkıntısı,pencerenin önünde oturmuş boş bakışlarla öylece dalmışım,sırtımı döndüğüm oda kendi dünyasını kurguluyor artık benim olmadığım..
    dIşImda kahkahaLaRdan ßi suRet! İçİmde kaN aqLayaN ßi veLed x(

bİR düş'Tüm kıRıLdım . . boşveRsEnE kİmİn umRundaImm..

eFoLup idéßiLécéğİm bi’yer war mı ßiLdiği ¿?-

c0q qißiym..Hiç qßym..waR qßiym..y0q qßym...RuhéNn HéP ß0q qßiym...

kmse anLamaz ßiliorumm canımı yaqsada hayat qüLüorumm:/

DÏPTËYÎM.. SØÑDÂYIM ..DÊPRÉSYOÑDÀYIM....... Ruhumn fi$ini çekmk isdiOrm..!

PAYLAŞ

Yazar : Esram çevrimdışı

Can sıkıntısıyla ilgili söylenebilecek çok şey mevcuttur

Yazar : Şaban çevrimdışı

valla bgnler pesk sıkılıyoryum

Yazar : Misafir

Yazar : Murat şimdi çevrimiçi

Facebook için olsun diğer medya için kullanılabilecek güzel sözler mevcut.

• Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 1 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 5.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin Başkenti Neresidir ?

Resim Yükle

can sıkıntısı ile ilgili sözler sıkıntı ile ilgili sözler can sıkıntısı sözleri can sıkıntısıyla ilgili sözler sıkıntı sözleri can sıkıntısı sözler can sıkıntısıyla ilgili komik sözler can sıkıntısı ile ilgili tweetler can sıkıntısı ile ilgili hadisler can sıkıntısı ile ilgili komik sözler can sıkıntısıyla ılgılı sozler can sıkıntısı sözleri facebook can sıkıntısı sözleri komik can sıkıntısı mesajları sıkıntı ile ilgili hadisler

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz