Yazar : I$ık çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

ölüm Tarihini öğrenme Testi

Ölüm tarihinizi öğrenme testini biliyormusunuz ?

Bir düşünün gerçekten insan ölecegi tarihi bilse ne olurdu? Hayat yaşanırmıydı sanıyorsunuz. Aslında Ecelin gizli kalması bizlere büyük bir ödül.

Şimdi eglenceli sayılabilecek meraklıların meraklarını giderecek teste gelelim kendimizi kandıralım hadi ölüm Tarihini öğrenme Testi

The Death Clock - When Am I Going To Die? adresine girerek bu saçmalıga isterseniz ortak olabilirsiniz.

PAYLAŞ
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    [FONT=Book Antiqua][COLOR=Olive][B] Cisminin küçüklüğüne bakıpta günahlarını küçük zannetme.[/B][/COLOR][/FONT]

Yazar : _Caroline_ çevrimdışı

Allah uzun ömür versin : ) Ölüm testini çöz sonra bize söyle ona göre yapalım hassas bir durum

Yazar : tatlıbela çevrimdışı

Madem ölüm ölmüyor ve ecel gizlidir, her vakit gelebilir ve madem kabir kapanmıyor, kafile kafile arkasından gelenler oraya girip kayboluyorlar ve madem bu hayat-ı dünyeviye gayet sür'atle gidiyor ve madem ölüm, ehl-i îman hakkında idam-ı ebedîden terhis tezkeresine çevrildiğini, hakikat-ı Kur'aniye ile Risâle-i Nur güneş gibi göstermiş ve ehl-i dalalet ve sefahet hakkında göz ile göründüğü gibi bir idam-ı ebedîdir, bütün mahbubatından ve mevcudattan bir firak-ı lâyezâlîdir.

Ölüm korkusu olanlar Rablerine kavuşmayı düşünmeyenler düşünsün ölümü gelecekse buyursun gelsin ha bügün ha yarın ölüm Tarihini öğrenme Testi

Yazar : tuana çevrimdışı

Bu yine iyiymiş birde ölüm testi çöz var nasıl öleceksin diye nereden biliyorlarsa gaflet içindekiler bunu.

ALLAH ölümün hayırlısını versin canlarım.

Yazar : Nehir çevrimdışı

Ben ölüm tarihimi ögrenmek istemiyorum. İnsanın psikolojisi bozulur beyin ona öyle bir inanırki düşüne düşüne zaten ölürölüm Tarihini öğrenme Testi))

Kimi sevsem sensin,hayret sevgi hepsini nasıl değiştiriyor.Gözleri maviyken yaprak yeşili,senin sesinle konuşuyor,elbet yarım bakışları o kadar tehlikeli senin sigaranı senin gibi içiyor...

LÜTFEN EMEĞE SAYGI.

Yazar : tazmanya çevrimdışı

Ölüm tarihi testi ve ne zaman öleceksiniz gibi saçma testleri sevmiyorum ne zaman ölecegimi bilmem bana çok acı verirdi, Allah eceli saklaması ile insana büyük bir hediye vermiştir.

Yazar : FERAH çevrimdışı

Mümkünse saniyesinide söylesinlerde sonra yaşamdan bir gram zevk almasın insanlar..

Yazar : Nursena çevrimdışı

Ne kadar gereksiz insanların hayatını meşgül eden bir iş diye düşünüyorum ne zaman ölecegini bir insan bilse kendi ile birlikte kaç kişiyi öldürürdü acaba..

Yazar : canay çevrimdışı

öleceksin göreceksin ölüm buz gibi ölüm Tarihini öğrenme Testi ne zaman öleceksem ölecem sanane

Yazar : Murat çevrimdışı

Ne zaman öleceğinizi Allah bilir : ) Tabi bunun üzerine ben bilirim diyipte kendinizi aşagı atmazsanız :P

+ Cevap Ver
Sayfa 1/4 123 ... SonSon
  • Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 7 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 2.14 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Vücuttaki Görme Organı Nedir ?

Resim Yükle

ölüm testi ölüm tarihini öğren ölüm tarihi testi ölüm tarihi öğrenme ölüm tarihini öğrenme testi ölüm tarihi sorgulama olum testi ölüm yaşını öğren olum tarihini oyren ölüm yaşı testi olum gununu ogren ölüm testi çöz ölüm tarihini öğren test ölüm tarihi öğren ölüm tarihi bulma

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz