1. #1

  Yazar : elmakurdu çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  İzmir Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı  İzmir Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı ,  TEGV İzmir,  2011 yılının üçüncü Bölgesel Gönüllü Toplantısını, 19 Mart 2011 Cumartesi günü, İzmir'de, Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi'nde, 2 Eğitim Parkımız, 9 Öğrenim Birimimiz ve 2 Ateşböceğimizden yaklaşık 700 gönüllümüzün katılımı ile gerçekleştirdik.

  İzmir Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı

  Toplantıya, İzmir Çiğli ve Antalya Suna-İnan Kıraç Eğitim Parkları, İzmir Balçova, Egekent, Eşrefpaşa, Evka 2, Gümüşpala, Şemikler, Toros, Denizli Deliktaş ve Sevindik Öğrenim Birimleri ile Bosch 2 ve Nahum Ailesi Ateşböceği Gezici Öğrenim Birimleri olmak üzere toplam 13 etkinlik noktamızdan gönüllülerimiz katıldı.

  PAYLAŞ

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  İzmir Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin kuzeyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

 İzmir Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı

izmir egekent eğitim gönüllüleri vakfı faaliyetleri

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz