1. #1

  Yazar : Goksel çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Tomris Oğuzalp Öldü mü?  Tomris Oğuzalp Kimdir?
  Tomris Oğuzalp in sağlık durumu
  Sanatçı Tomris Oğuzalp öldü mü?


  Bakırköy'de bulunan evinde yalnız yaşayan Tomris Oğuzalp'in komşularından başka kimsesi yok. Tomris Oğuzalp'in içinde bulunduğu zor durumu ilk olarak Tiyatro Eleştirmenleri Birliği'nin Türkiye Merkezi Başkanı Üstün Akmen dile getirdi. Sanatçı tek göz evinde yardıma muhtaç olarak hayatını sürdürüyor.Tomris Oğuzalp'in yaşlılık nedeniyle fiziksel açıdan tek başına yaşamını sürdürecek durumda olmadığı bildirildi. Yaklaşık bir hafta önce durumu daha da kötüleşen sanatçıya komşusu Handan Hanım bakıyor.
  Tomris Oğuzalp Öldü mü?
  Hastalık ve yaşlılıktan kaynaklı sorunlarla mücadele eden tiyatro sanatçısı Tomris Oğuzalp'in komşusu,Tomris Oğuzalp'in Bakırköy'e Nisan ayında taşındığında sağlıklı olduğunu belirterek, Birlikte kahve içerdik, hızlı bir şekilde kötüleşti dedi.
  76 yaşındaki Tomris Oğuzalp'le yaklaşık bir haftadır üvey annesinin akrabalarının tuttuğu bir hasta bakıcının ilgilendiğini ve sanatçının sağlık durumunda bir değişiklik olmadığını sözlerine ekledi.

  Evrensel Gazetesi bugünkü köşesinde tiyatro, sinema, televizyon dizi oyuncusu ve seslendirme sanatçısı Tomris Oğuzalp (1932) ’in hasta ve Bakırköy’deki kiralık tek gözlü evinde bakıma muhtaç yatmakta olduğunu duyurdu.

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : Murat çevrimdışı

  Tomris Oguzalp Foto Galeri,
  Tomris Oguzalp Resmi

  Tomris Oguzalp Fotoğrafları - Tomris Oguzalp Resimleri

  Tomris Oğuzalp Öldü mü?


  Sinema,dizi, tiyatro oyuncusu aynı zamanda seslendirme sanatçısı Tomris Oğuzalp'in resimleri

  Tomris Oğuzalp Öldü mü?

  Tomris Oğuzalp Öldü mü?

  Tomris Oğuzalp Öldü mü?

  Tomris Oğuzalp Öldü mü?

  Tomris Oğuzalp Öldü mü?

  Tomris Oğuzalp Öldü mü?


 3. #3

  Yazar : darkness_quenCh çevrimdışı

  Tomris Oğuzalp Biyografi,
  Tomris Oğuzalp kimdir hayatı

  Tiyatro, sinema, televizyon dizi oyuncusu ve seslendirme sanatçısı Tomris Oğuzalp hakkında bilgi

  Sanatçı Tomris Oğuzalp 10 Ekim 1932 yılında Trabzon'da doğdu.Tiyatro, sinema, dizi oyuncusu ve seslendirme sanatçısı olan Tomris Oğuzalp Çamlıca Kız Lisesi'nin ardından, Ankara Devlet Konservatuvarı yüksek bölümünden mezun oldu.

  Tomris Oğuzalp 1953 yılında Sarı Zeybek ile sinema hayatına atılmış, uzun süre Ankara Devlet Tiyatrosu'nda oyuncu ve yönetici olarak çalışmanın ardından, bir süre de Ankara Sanat Tiyatrosu'nda görev yapmış, daha sonra Kent Oyuncuları'nda bulunmuştur.

  Tomris Oğuzalp genellikle kötü kadın karakter rollerinde yardımcı oyuncu olarak rol almış aynı zamanda Çasod üyesi ve başarılı bir seslendirme sanatçısıdır.

  Tomris Oğuzalp Harry Potter filminde Mrs. Weasley'i seslendirdi.Küçük Besleme dizisinde Hayriye Batuhan karakterini canlandırmıştır.

  Tomris Oğuzalp 10 Aralık 2011 Cumartesi günü ünlü oyuncunun komşusuna bir tabak kısır götürürken merdivenlerden kayıp düşmesi üzerine beli kırılmıştır.

  Tomris Oğuzalp Hasta  UNESCO’ya bağlı bir sivil toplum kuruluşu olan Uluslararası Tiyatro Eleştirmenleri Birliği (IATC)’nin Türkiye Merkezi Başkanı olan Üstün Akmen, yazarı olduğu Evrensel Gazetesindeki bugünkü köşesinde tiyatro, sinema, televizyon dizi oyuncusu ve seslendirme sanatçısı Tomris Oğuzalp’in hasta ve Bakırköy’deki kiralık tek gözlü evinde bakıma muhtaç yatmakta olduğunu duyurdu.


 4. #4

  Yazar : yeşil çevrimdışı

  Tomris Oğuzalp uzun yıllardır başarılı çalışmalara imza attı


 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  Tomris Oğuzalp Öldü mü?


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

İstanbul Ne Zaman Fethedilmiştir ?

Resim Yükle

 Tomris Oğuzalp Öldü mü?

tomris oğuzalp tomris oğuzalp öldü tomris oğuzalp öldü mü tomris oguzalp tomris oğuzalp biyografi tomris oğuzalp öldümü tomriz oguzalp tomris oğuzalpöldümü ölen sinema sanatçıları tomris özalp tomris oğuzalp kimdir tomriz oğuzalp küçük besleme oyuncuları vefat eden sinema sanatçıları ölen seslendirme sanatçıları

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz