1. #1

  Yazar : glsm çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Cildi Güzelleştiren Meyve ve Sebzelerin İsimleri  Sizce Hangi meyveler cildi güzelleştirir, Cildi Güzelleştiren Meyve ve Sebzeler, cilt güzelleştiren meyveler, Cilde iyi gelen meyveler

  İşte birbirinden faydalı Meyve ve Sebzelerin listesi.

  Cildi Güzelleştiren Meyve ve Sebzelerin İsimleri
  Nar
  Bu kış meyvesi, yeşil çaydan bile daha güçlü bir anti-oksidandır. Özellikle hücreleri serbest radikallere karşı korumakta çok etkili olan nar ayrıca, vücuttaki östrojen gibi bazı hormonların yeniden kullanılmasına ve bu sayede cilt hücrelerini korumaya yardımcı oluyor.
  Cildi Güzelleştiren Meyve ve Sebzelerin İsimleri
  Çilek
  Bu tatlı meyve, kolajen üretimini arttıran ve yaşlanmaya neden olan serbest radikallere karşı koruma sağlayan bir anti-oksidan olan c vitamini yönünden çok zengin. Çilek ayrıca, içerdiği malik asit sayesinde diş minesindeki lekeleri de azaltmaya yardımcı oluyor. Bunları da deneyin: Yabanmersini, kivi ve portakal.

  Ananas
  Cildin pul pul dökülmesini önleyen ananas bromelin içeriyor. Bu madde, kırışıklıkların ortaya çıkmasına neden olan, kolajenin hasar görmesi durumunu azaltır. Cildinizin rengi donuksa, günde birkaç dilim ananas yemek size iyi gelecektir. Ayrıca dirsek bölgesindeki deri sertleşme ve kurumaları için de faydalıdır.

  Enginar

  Bol miktarda lifli besinler vücuttaki toksinlerden arınmanıza yardımcı olur ki bir adet enginar günlük lif ihtiyacınızın yüzde 25 ini içeriyor. Sonuç, daha temiz ve ışıltılı bir cilt Ayrıca, enginar vücuttaki iltihaplanmayı ve kızarıklıkları azaltan bir anti-oksidan olan rutin de içeriyor.

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : Murat çevrimdışı

  Çilek güzellik için tüketilen güzel meyvelerden cilde Elmanın iyi geldigi söyleniyor bence Elma üzerinden yogun bir araştırma yapmak gerekir.


 3. #3

  Yazar : Ziyaretci

  ayva nın faydası

  duyduğuma göreçok faydalı


 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  Cildi Güzelleştiren Meyve ve Sebzelerin İsimleri


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

İstanbul Ne Zaman Fethedilmiştir ?

Resim Yükle

 Cildi Güzelleştiren Meyve ve Sebzelerin İsimleri

meyve isimleri cildi güzelleştiren sebze ve meyveler meyve isimleri listesi cildi güzelleştiren formüller sebze isimleri meyvelerin isimleri meyve ve sebze isimleri sebze ve meyve isimleri sebzeler isimleri cildi güzelleştiren meyve ve sebzeler bütün meyvelerin isimleri fruits with pictures for kids sebzelerin isimleri ve isimleri sebze ve meyveler dünyadaki bütün sebze isimleri

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz