Yazar : Murat çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Eşe doğum günü mesajı

Hayat arkadaşlarımız olan eşlerimize doğum günlerinde onlara ne kadar önem verdiğimizi gösterecek sözler söylemek sanırım eşimize vereceğimiz en büyük hediyelerden bir tanesidir.

Karınıza yada Kocanıza yazacağınız en güzel doğum günü mesajları.

Hayatıma hoş geldin dedirten o gün iyi ki doğmuşsun. Seni bir gün değil her gün seveceğim inci tanem.

Sevmek seninle kalbime işlendi, bir çift yürek olduğumuzdan bu güne kalbim ritimlerini sağlıyor. Doğum günün kutu olsun.
    Eşe doğum günü mesajı
    İyi ki doğdun Aşk kelebeğim seni seviyorum.

İyi ki doğdun bebeğim ,Sadece sen ve benim olduğu bir dünya kurdum kendime.

Çocuklarımın Annesi seni çok seviyorum.

Evimin direği canım kocacığım iyi ki doğdun daima seni seveceğim.

Sevgi gönülden gelen bir duygu, öyleyse seviyorum seni dinmeyecek bir atışla. Doğduğun gün doğduğum gündür.

Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi -e-ler-i-do-um-g-n-mesajlar-.jpg  
    PAYLAŞ

• Bu konuyu beğendiniz mi?

Eşe doğum günü mesajı

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 2 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 3.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

İstanbul Ne Zaman Fethedilmiştir ?

Resim Yükle

Eşe doğum günü mesajı

doğum günü mesajları eşe doğum günü mesajları eşe doğum günü mesajı eşine doğum günü mesajı eşine doğum günü mesajları kocaya doğum günü mesajı kocaya doğum günü mesajları eşe doğum günü sözleri eşine doğum günü sözleri eş için doğum günü mesajları eşe en güzel doğum günü mesajı eşe en güzel doğum günü mesajları doğum günü mesajları eşe eşine en güzel doğum günü mesajları doğum günü mesajı

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz