Yazar : Mevsim çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Komik Doğum Günü Mesajları 2013

En çok güldüren resimli komik Doğum Günü mesajları

Gündüzün yatta, gecen barda, altında porsche araba, kaldığin ev tripleks villa, gezdiğin yerde herkes sana hasta olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Güneş kadar sıcak, kartanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz, imf’deki kadar bol paralı bir ömür dileğiyle. Mutlu yıllar.

Mutluluğun Türk Enflasyonu kadar yüksek, üzüntün memur maaşı kadar düşük,geleceğin Demirel’in keli kadar parlak olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Nice yıllara doğum günün az şekerli olsun.

Bugunu unuttum sandın dimi. Hiç unuturmuyum kankam benim. Ampulun icadının 25. yıl dönümü kutlu olsun.

PAYLAŞ

Yazar : Elif Dilara çevrimdışı

hiç bu kadar gülmemiştim Allah iyiliğinizi versinKomik Doğum Günü Mesajları 2013

Yazar : Murat şimdi çevrimiçi

Doğduğun gün en çok güldüğüm gündü, o gün bu gün katılıyorum sana.

• Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 3 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 3.33 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin güneyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

komik doğum günü mesajları 2013 komik doğum günü mesajları doğum günü mesajları komik 2013 doğum günü mesajları komik doğum günü sözleri 2013 doğum günü dogum günü mesaji dogum günü mesajlari dogum gunu mesajlari doğum günü mesajları komik komik doğum günü sözleri doğum günü mesajları 2013 komik dogum günü komik dogum gunu mesajlari 2013 doğum günü mesajları 2013

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz