1. #1

  Yazar : yosun çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  taRot falına bak (( kaRt seç ))

  tıkla ve tarot falına bak taRot falına bak (( kaRt seç ))

  yoRumLaRınızı da ekLeyiniz..
  _________________________________
  taRot falına bak (( kaRt seç ))

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : yosun çevrimdışı

  taRot falına bak (( kaRt seç )) 1- ÖLÜM(Ters)
  Hayatınızda yeni başlangıçlar yapmak istiyorsunuz. İçinizden bir çok konuda atılım yapma, yenileme ve değiştirme hissi geliyor. Fakat bu sizin için uygun bir zaman değil. Daha bir süre beklemelisiniz. Bu durumunuz geçici, ileride düşündüğünüz ve istediğiniz her şeyi başaracaksınız.

  taRot falına bak (( kaRt seç )) 2- ASALARIN ÜÇLÜSÜ(Ters)
  Kendi iç dünyanıza çekilip, arkanıza ve geride bıraktıklarınıza hiç bakmaksızıngelecekle ilgili planlar yapmak istiyorsunuz. Önünüz oldukça açık. Gerçekleştirmek istediklerinizde başarı sizi bekliyor. Fakat bu hemen olmayacak. Dilediğiniz her ne ise bunun gerçekleşmesi için üç vakte ihtiyacınız var.

  taRot falına bak (( kaRt seç )) 3- KUPA İKİLİSİ
  Dengeli ve arkadaşlık üzerine kurulmuş bir ilişkiniz var. Bunu korumak için yakın çevrenize karşı gözlemci olmalısınız.. Zihinsel paylaşmayı ve sevgiyle tamamlamayı yaşıyorsunuz.Karşınızdaki kişiyle manyetik bir çekiminiz var. Ayrıca mesleki açıdan da başarılı bir dönemdesiniz.

  taRot falına bak (( kaRt seç )) 4- JOKER(Ters)
  Hayatınızda kötü bir şans ile karşılaşabilirsiniz. Çevrenizdeki insanların hayatınıza, aldığınız kararlara karışmalarına izin veriyorsunuz. Bu nedenle de size uygun olmayan bir seçim yapabilirsiniz. Karşınıza çıkan yeni fırsatlara karşı daha duyarlı bakmalı, daha seçici olmalısınız. Etki altında kalmamaya dikkat etmelisiniz. Tabiki çevrenizlerden fikir alabilirsiniz. Ama unutmayınki vereceğiniz karar yanlızca sizi ilgilendiriyor. Hayatınızdaki öncelikleri tekrar değerlendirin, yaşamınızda gerçekten ne istediğinizi gözden geçirin. Çünkü çok yakında sizin için özel ve önemli bir fırsat doğabilir. Bu şansı kaçırmamalısınız.

  taRot falına bak (( kaRt seç )) 5- MAHKEME
  Eski karışıklıklarınızdan ve devam eden sorunlarınızdan kurtulacağınızın habercisidir. Yeni bir şey keşfedebilir ve harekete geçebilirsiniz.Bir mesleki değişim söz konusu olabilir. Sağlık probleminizin çözülmesi sizi sevindirecektir. Karanlıktan gün ışığına çıkacağınız bir gerçek. Hakettiğiniz hazineyi bulacaksınız. İnsanlarla olan diyaloglarınızda bir doyuma ulaşacaksınız.

  taRot falına bak (( kaRt seç )) 6- KUPA ŞOVALYESİ(Ters)
  Karşınızdaki kişi size karşı tüm içtenliğini kaybetmiş ve bir kaçış dönemi yaşıyor. Hayallerinin gerçekleşmesini istiyor. Size karşı hissettiği hassiyeti kaybetmiş durumda. Aslında buna neden onun birazda duygusal açıdan olgunlaşmmamış ve güvenilmez birisi olması. Çünkü o insanlara duymasını istedikleri şeyleri söylüyor, yapmak istedikleri şeyleri yapıyor. O duygusal gerçekler ya da sorumluluklarla yüzleşmek istemeyen birisi. Yalan ve aldatmalarla karşı karşıyasınız. Dikkatli olun.

  taRot falına bak (( kaRt seç )) 7- SAVAŞ ARABASI(Ters)
  Olaylar karşısında kontrolünüzü kaybederek yenilgiye uğrayabilirsiniz. Çünkü düşünceleriniz kontrolünüz dışında yönleniyor ve bu nedenle duygularınızın dengesi bozuluyor. Amaçlarınızı kaybetmekte ve bu konuda izlediğiniz yoldan ayrılmaktasınız. Olaylara karşı zayıf kalmanız nedeniyle kendi kendinizi harap edici koşullar yaratmaktasınız. Daha fazla disiplinli olmalısınız ve düzeninizi bozan davranışlarınızı ciddi bir şekilde incelemelisiniz. Bu kartın ters çıkması bir yetersizlik ve dengesizliği işaret eder ve bu nedenle kendi kontrolünüzü kaybedebilirsiniz.


 3. #3

  Yazar : Nehir çevrimdışı

  çok eğlenceli deneyin kızlar taRot falına bak (( kaRt seç )))))
  emeğine sağlık yosuncugum öpüyorum seni

  Kimi sevsem sensin,hayret sevgi hepsini nasıl değiştiriyor.Gözleri maviyken yaprak yeşili,senin sesinle konuşuyor,elbet yarım bakışları o kadar tehlikeli senin sigaranı senin gibi içiyor...


  LÜTFEN EMEĞE SAYGI.

 4. #4

  Yazar : yosun çevrimdışı

  saol canım bendeeeeeee seniiiiiitaRot falına bak (( kaRt seç ))


 5. #5

  Yazar : Nehir çevrimdışı

  İsime göre yorumda yapabiliyorlar biraz daha fazla zaman geçiriyorum taRot falına bak (( kaRt seç ))

  Kimi sevsem sensin,hayret sevgi hepsini nasıl değiştiriyor.Gözleri maviyken yaprak yeşili,senin sesinle konuşuyor,elbet yarım bakışları o kadar tehlikeli senin sigaranı senin gibi içiyor...


  LÜTFEN EMEĞE SAYGI.

 6. #6

  Yazar : I$ık çevrimdışı

  Evet çok eglenceliymiş taRot falına bak (( kaRt seç ))

  [SIGPIC][/SIGPIC]
  [FONT=Book Antiqua][COLOR=Olive][B] Cisminin küçüklüğüne bakıpta günahlarını küçük zannetme.[/B][/COLOR][/FONT]

 7. #7

  Yazar : gülgüzeli çevrimdışı

  günlük tarot falı bakmak yada baktırmak ne kadar mantıklı?


 8. #8

  Yazar : zanevya çevrimdışı

  Günlük olsun aylık olsun dilerseniz ömürlük olsun hep aynı zırvalar.


 9. #9

  Yazar : Nursena çevrimdışı

  taRot falına bak (( kaRt seç )) zanevya Nickli Üyeden Alıntı taRot falına bak (( kaRt seç ))
  Günlük olsun aylık olsun dilerseniz ömürlük olsun hep aynı zırvalar.
  Gerçekten bilinclenmek kadar güzel bir eylem yok. Her sene aynı şeyleri söylüyorlar gelecegi biliyorlar güya..


 10. #10

  Yazar : Kelebek çevrimdışı

  Tarot falıma baktıracağım üstüne para verecegim üstünede günaha girecegim..


+ Cevap Ver
Sayfa 1/2 12 SonSon
 • Bu konuyu beğendiniz mi?

  taRot falına bak (( kaRt seç ))

  Güncel Beğeni


  Değerlendirme: Toplam 1 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 5.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin güneyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

 taRot falına bak (( kaRt seç ))

tarot falına bak kart seç tarot kartı seç tarot kart seç tarot 10 kart seç tarot falı bak yeni fallar bak tarot bak ölüm falı bak mobil tarot falı bak tarot karti sec mobil tarot falı gerçek tarot falı bak tarot falı mobil mobil fal bak tarot falı kart seç

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz