Yazar : Aslı çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Gögüs büyütme masajı

arkadaslar bende internette bunu buldum nekadar doğru bilmiorum ama isterseniz bi bakın . su adrese tıklayın videoyu izleyin

Göğüs büyütme masajı. Öncesi ve sonrası videosu

PAYLAŞ

Yazar : I$ık çevrimdışı

Linkte sorunmu var acaba?

[SIGPIC][/SIGPIC]
    [FONT=Book Antiqua][COLOR=Olive][B] Cisminin küçüklüğüne bakıpta günahlarını küçük zannetme.[/B][/COLOR][/FONT]

Yazar : Nehir çevrimdışı

video açılmıyor

Kimi sevsem sensin,hayret sevgi hepsini nasıl değiştiriyor.Gözleri maviyken yaprak yeşili,senin sesinle konuşuyor,elbet yarım bakışları o kadar tehlikeli senin sigaranı senin gibi içiyor...

LÜTFEN EMEĞE SAYGI.

Yazar : betül çevrimdışı

Gögüs büyütücü msajlar var bende videolarını merak ettim ancak en sonunda bu işin video ile olmayacagını hekimime danışmam gerektigini anladım.

http://www.youtube.com/watch?v=Qy0pX4zk8fQ

Bu adresten Operator doktor Eser Aydogdu hanımın anlatımını izleyebilirsiniz

Yazar : buse çevrimdışı

Teşekkürler Betülcüm bende gögüz büyütme hakkında görüntü arıyordum.

Yazar : tatlıbela çevrimdışı

göğüs büyütme için verilen bilgi çok işime yaradı teşekkürler

Yazar : Nursena çevrimdışı

Gögüs büyütme masajı tatlıbela Nickli Üyeden Alıntı Gögüs büyütme masajı
    Operasyonmu yaptırdınız nasıl geçti?

Yazar : nesli çevrimdışı

Bende merak ettim operasonmu cidden ?

tatlıbela´isimli üyeden Alıntı Gögüs büyütme masajı
    Operasyonmu yaptırdınız nasıl geçti?

Yazar : Nursena çevrimdışı

Suna Dumankaya show tv’de yayınlanan Deryalı günler adlı programda göğüs büyütmeye destek verici formülünü açıkladı.
    MALZEMELER:
    Ayvaçekirdeği jeli
    Serum fizyoloji
    aloevera jeli
    Ginseng tozu
    HAZIRLANIŞI:
    Tüm malzemeleri karıştırıp göğsünüze maske şeklinde uygulayın. Bir süre beklettikten sonra durulayın.

Yazar : Kelebek çevrimdışı

Yutubtan izleyebilirsiniz çalışıyor güzel bir masaj gögüslerime bu tür bir masaj yaptırmak isterim bayanların yapmasıda ayrıyetten iyi.

+ Cevap Ver
Sayfa 1/2 12 SonSon
  • Bu konuyu beğendiniz mi?

Gögüs büyütme masajı

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 1 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 4.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Vücuttaki Görme Organı Nedir ?

Resim Yükle

Gögüs büyütme masajı

gögüs büyütme masajları video gögüs büyütme masajları göğüs büyütme masajı nasıl yapılır göğüs büyütme masajı gögüs büyütme masaji gogus buyutme masaji video göğüz büyütme masajı gögüs büyütücü masaj göğüs büyütme masajı nasıl yapılır video göğüs büyütme masaj videoları gögüs büyütme masaj göğüs büyütmek için masaj masajla göğüs büyütme göğüs büyütücü masaj meme masajları

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz