Yazar : Hatice çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

adet olupta hamile olunur mu?

arkadaşlar hiç adet olduğu halde hamile kalan arkadaşlar oldumu? adetiniz geldiyse hamile olup olmadığınızı nerden anladınız. Gebelik testleri adet döneminde hamile olunsada pozitif mi çıkar. cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

PAYLAŞ

Yazar : I$ık çevrimdışı

Şöyle bir cevap buldum sizin için ;

Adet görürken hamile kalınmaz. Adetten bir hafta sonraki birleşmede gebe kalma şansı yüksek. Geri çekilme yöntemleri de yüzde 100 etkili değil. Gebelikten korunma hapları ise her gün bir tane olmak koşuluyla adet kanamasının başladığı günden itibaren düzenli alınırsa yararı var. Kimi zaman o bile yüzde 100 korumaz. Bekleyip görelim.

[SIGPIC][/SIGPIC]
    [FONT=Book Antiqua][COLOR=Olive][B] Cisminin küçüklüğüne bakıpta günahlarını küçük zannetme.[/B][/COLOR][/FONT]

Yazar : Nehir çevrimdışı

Ben hamile olupta hamilelik süresince adet gördüğünü bildiğim arkadaşım var ama

Kimi sevsem sensin,hayret sevgi hepsini nasıl değiştiriyor.Gözleri maviyken yaprak yeşili,senin sesinle konuşuyor,elbet yarım bakışları o kadar tehlikeli senin sigaranı senin gibi içiyor...

LÜTFEN EMEĞE SAYGI.

Yazar : darkness_quenCh çevrimdışı

Yüksek oranlarda olmasada azda olsa görülebiliyor.

Yazar : Kayıtsız Üye

normal şekilde adet görülmez hamilelikte.rengi,süresi,miktarı ilaki değişiklik yaratır,diyor doktorlar.

Yazar : Misafir

karnım da bazen hafif ağrı oluyor ve bazende midem çok kötü şişiyor neden acaba bilen varmı

Yazar : MisafirDLLL

adetim bittikten 2-5 gün sonra erkek arkadaşımla ilişkiye girdik. Her ayın 24 25inde adet görüyorum 5 6 gün sürüyor. hamile olabilme ihtimalim varmı ?

22 nisanda eşimle şüpheli ilişkiye girdim. adet günümü 1 hafta vardı ve 28 inde adet oldum.bir kaç gündür mide bulantısı(kusma) arada baş dönmesi ve 2 gündürde göğüslerimde sızı şecaba diyorum olablir mi böyle bir şey

Yazar : Şaban çevrimdışı

Arkadaş bıraz hızlı davranmış.Sakın yavaş yavaşadet olupta hamile olunur mu?adet olupta hamile olunur mu?adet olupta hamile olunur mu?adet olupta hamile olunur mu?

ne adet ne değil

arkadaşlar merhaba,
    eşimle ilişkiden sonra, ne adet olur gibi ne de olmaz gibi bişiler oldu, hala da oluyor, normal adet zamanına daha vard2 4, 5 gün kadar. 3 gün oldu, ikkide biraz şüpheliydi, bugün de çok fena midem bulanıyor, sanmıyorum ama yine de endişe işte.. bu durumda olan var mı ya da olduğunu bildiğiniz biri..

+ Cevap Ver
Sayfa 1/2 12 SonSon
  • Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 11 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 3.36 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin kuzeyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

adet görürken hamile kalinirmi adet olduktan sonra hamile kalınır mı hamileyken adet olunurmu adet olunduğu halde hamile kalınırmı adetliyken gebelik testi yapılırmı adet olunca hamile kalınırmı ilişkiden sonra adet olunursa hamile kalınırmı adet olup hamile kalınırmı adet görürken hamile kalınır mı adet görünce hamile kalınırmı adet olduğun halde hamile kalınırmı adet görerek hamile kalinirmi adet olduktan sonra hamile kalma olasılığı adet görerek hamile kalınır mı adetliyken hamilelik testi yapılırmı

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz