Yazar : Şuşu çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

bazı kadınlar hamileliği süresince adet görebilirler

Yazar : beyza

yardım edinn

kızlar mrb ben 5 aydır korunmuyorum ve bu ay adetim 1 gün geçti ve adet oldum kanamam normal adet olduğum zamanlardan biraz daha koyuydu ve 2 günde bitti şimdide koyu lekelerim gelio arada acaba hamile olabilirmiyim test yapsam çıkarmı idrar testini en erken ne zaman yapmalıyım

Yazar : cansın

her ay düzenli adet oluyorum ama bu ayda adet oldum ama cok uzun surdu yaklasık 3 haftadır test yaptım pozıtıf cıktı hamile olma sansı var mı

Yazar : şiir perisi

adet olduğu halde hamile kalma ihtimali var mı gerçekten?

Yazar : damlaaaa

allahın mucizesi

bugun böyle bir şey duydum. bir tanıdığımız birden sancı gelmesi üzerine hastaneye gitmiş ve doğuma almışlar. şuan bir erkek çocugu olmus. üstelik ne karnı şişmiş ne de adet kanaması kesilmiş.

• Bu konuyu beğendiniz mi?

adet olupta hamile olunur mu?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 11 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 3.36 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin güneyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

adet olupta hamile olunur mu?

adet görürken hamile kalinirmi adet olduktan sonra hamile kalınır mı hamileyken adet olunurmu adet olunduğu halde hamile kalınırmı adetliyken gebelik testi yapılırmı adet olunca hamile kalınırmı ilişkiden sonra adet olunursa hamile kalınırmı adet olup hamile kalınırmı adet görünce hamile kalınırmı adet olduğun halde hamile kalınırmı adet görürken hamile kalınır mı adet görerek hamile kalinirmi adet olduktan sonra hamile kalma olasılığı adet görerek hamile kalınır mı adetliyken hamilelik testi yapılırmı

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz