Yazar : abrek çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Yavru Sibirya Kurdu Fiyatları

Sibirya Kurdu Fiyatları Yavru
    Sibirya Kurdu Yavrusu Fiyatları

Sibirya kurdu ( husky ) fiyatı köpeğin rengine ve gözlerinin rengine göre değişir.Kimi zaman 100 tl de sibirya kurdu yavrusu bulabilirsiniz..Ama ortalama Sibirya kurdu fiyatları 200 TL ile 500 TL arasıdır..

PAYLAŞ

Yazar : Misafir

ya bişe sorcam arkadaşım nerde bulabilirim 200 tl veya 500 tlye yerini sölermsn

Yazar : Naime çevrimdışı

çok tatlı bir köpek sevdiğim bir cinstir sibirya kurdu

ya bunu yerim ben ya Yavru Sibirya Kurdu Fiyatları

bende var isteyen varsa...yavruda var 1 tane annesinide verebilirim bakıcak yerim yok taşınmak zorunda kalınca eski komşumuzun bahçesinde duruyor...

Yazar : Murat çevrimdışı

Elime düşerse size hediye edebilirim, Hayvan ticaretine karşıyım. Evcil Hayvan..

Yazar : kerem

sibirya kurdu

lütfen bana yardım edin benim sibirya kurdumu çaldılar bana birtane sibirya kurdu verebilirmisiniz 100tl ve 150 tl arası fiyatı olsun bana yardım edenlere çok teşekür ederimYavru Sibirya Kurdu Fiyatları

Yazar : ismail başaran 6154

nasıl ulaşabiliriz size veya 0 537 484 41 69 ararsanız sevinirim bi şekilde anlaşıcağımızı umuyorum

Yazar : Nursultan çevrimdışı

çok tatlılar ama köpek büyütmek beslemek zor iş arkadaş

Yazar : misafir

Yavru

İstanbul = ben yavruyu almak isterim Tel : 0536 704 46 78 cağrı atabilirsin ben ararım

• Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 23 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 4.13 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin güneyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

sibirya kurdu fiyatları yavru sibirya kurdu fiyatları sibirya kurdu fiyatı sibirya kurdu yavrusu fiyatları sibirya kurdu yavru fiyatları sibirya kurdu fiyatları yavru sibirya kurdu fiyatlari sibirya kurdu yavruları fiyatları sibirya kurdu yavrusu fiyatı sibirya kurtları fiyatları sibirya kurdu yavrusu sibirya kurdu sibirya kurt fiyatları sibirya kurdu fiyat yavru sibirya kurdu

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz