Yazar :
    GuL
    GuL çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

El Örgüsü Çorap Modelleri

El Örgüsü Çorap Modelleri ,
    Yün İplerle Örülen Çorap Modelleri ,
    Güzel Çorap Modelleri ,

Bayanlar geçmişten günümüze gelen el örgüsü yün iplerden yapılan oldukça şık çorap modellerin bir araya getirdik anneannelerimizin zevkle ördükleribu güzel çorap modellerini sizler yapabilirmisiniz bilemiyorum ama marifetli bayanlar için hiçde zor görünmüyor olmalı..Bende denemiştim kayınvalidem öğretmişti oğlumu küçük bir çorap örmüştüm gayetde güzel olmuştu 5 şişe hakim olmak biraz zor olsada istenilince yapılıyor..

Örgü Çorap Modelleri

PAYLAŞ

Yazar : pepe çevrimdışı

El örgüsü çorapları çok beğeniyorum

• Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 1 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 5.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin güneyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

örgü çorap modelleri el örgü çorap modelleri corap modelleri el örgüsü çorap modelleri el orgusu coraplar mus corap yün çorap el örgüsü el örgüsü çorap pepe örgüsü çorap örgu çorap modelleri patik corap desenleri yun corap el orgusu bebek örgü çorap modelleri

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz