1. #1

  Yazar : Ankaralim çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Gülveren Toki Evleri 2013
  Altınevler Erkut İnşaat Toki Evleri

  Toki Satılık Evler Gülveren  Mamak Belediyesi ve Tokinin Gülveren mahallesi yatık musluk mevkisinde yapılacak olan 472 dairelik uygulamaların kazıları başladı, 4 blok, 2 blok, 2 blok şeklinde 8 ayrı blok yapılarak 3 site olması planlanıyor. Gaziosmanpaşa ve Fatih Sultan Mehmet sitelerinin arasına ise ilk öğretim okulu yapılıyor.

  Gülveren Toki Evleri 2013

  Duru sitesi ve Ay Yıldız sitesinin arasına 2 blok yapılacak konum olarak yola yakın olması dikkat çekiyor. Ay yıldız ve Sancak siteleri arasına yapılacak olan bloklarda meşhur yatık dönerciye bakan kısımda 2 bina arkasında 4 bina olacak.

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : Neslişah çevrimdışı

  toki evleri sayesinde gülverenin çehresi çok değişti


 3. #3

  Yazar : Murat şimdi çevrimiçi

  Konum olarak iyi, ancak inşaat başlamış temeller kazılmış, kısa süre sonra binalar yükselir ve işin kalitesi belli olur.


 4. #4

  Yazar : Neslişah çevrimdışı

  umarım binaları çabuk bitirirler


 5. #5

  Yazar : periyodikk

  gülveren toki

  gülveren toki hakkında ayrıntılı bilgi ve ne zaman satılacağını hangi internet sitesinden bulabiliriz bilen varsa söyleyebilir mi?


 6. #6

  Yazar : Sinel çevrimdışı

  Gülverende toki inşaatları oldukça yoğun bir şekilde devam ediyor.


 • Bu konuyu beğendiniz mi?

  Gülveren Toki Evleri 2013

  Güncel Beğeni


  Değerlendirme: Toplam 3 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 3.67 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Vücuttaki Görme Organı Nedir ?

Resim Yükle

 Gülveren Toki Evleri 2013

ankara gülveren toki evleri gülveren toki gülveren toki evleri ankara gülveren toki toki gülveren ankara gülveren toki evleri satılık ankara gülveren toki konutları satılık toki evleri ankara gülveren gülveren toki satılık gülveren toki konutları toki gülveren konutları gülveren toki satılık daire ankara altınevler toki evleri altınevler toki satılık toki gülveren evleri

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz