1. #1

  Yazar : Kelebek çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Parfüm Nasıl Kalıcı Olur?  Parfüm Kullanmanın püf noktaları nelerdir, Uzun Sureli Parfüm nasıl kullanılır,Parfüm ve Deodorant Nasıl Kullanılır?
  Parfüm ve Deodorant Kullanımı

  Parfüm ve Deodarant Nasıl Kullanılır-Parfüm nasıl kullanlır-Deodarant Nasıl Kullanılır

  Parfüm ve deodorant kullanımı ülkemizde hala çok yaygın değil. Kullananlar ise çoğunlukla yanlış kullanıyor. Halbuki bu iki ürünün kullanımı birbirinden çok farklı.
  Bilinenin aksine, deodorant sadece hoş kokmak için tercih edilen ve gün boyu kullanım kolaylığı sunan pratik bir koku malzemesi değil.
  Asıl görevi terlemeye karşı tedbir alması ve vücudu ter kokusundan kurtarması.

  Parfümün yeri ise bambaşka. Parfüm şişeleri yaydıkları kokularla kişinin kendini iyi hissetmesini sağlıyor. Burnun algıladığı kokular, çeşitli yollarla beyne ulaşıyor. Bu kokuların özelliklerine göre de beyinden organizmaya çeşitli, pozitif sinyaller gidiyor.
  İşte parfüm ve deodorant arasındaki temel farklılık buradan kaynaklanıyor. Parfüm ve deodorant kulanırken dikkat edilmesi gerekenler ise şöyle sıralanabilir.
  Parfüm kullanırken...

  Nasıl:
  Kullanmadan önce cildiniz temiz olmalı. Unutmayın ki bu kokular, asla ter gibi kötü kokuları yok etmek için uygun değil. Terlemiş bölgeye parfümlü bir ürün sürdüğünüzde istenmeyen kokuyu bastırmak yerine, daha kötü bir şekilde yayılmasına yol açarsınız.

  Nereye:
  Parfümler, vücudun bazı özel yerlerine sürüldüğünde, daha hoş koku yayarlar. Bu bölgeye, kulak arkaları, boyun, bilek içleri, ve dizler olarak sıralanıyor. Son olarak da kıyafetinizin üzerine doğru ama kıyafetlerinizin ömrünü uzatmak için mutlaka 30 cm. uzaktan sıkmalısınız.

  Ne zaman:
  Parfümlü ürünleri banyodan hemen sonra, cildiniz henüz nemliyken kullanmayı tercih edin. Böylece kokunun cilde daha hızlı erişmesini sağlarsınız.
  Deodorant kullanırken...

  Nasıl:
  Deodorantı terlemeden önce kullanın. Terledikten sonra kullanmanızın yararı olmadığını unutmayın.

  Nereye:
  Deodorantı kıyafetlerinizin üzerine sıkmayın. Direkt koltuk altına uygulamalısınız.

  Ne zaman:
  Duştan hemen sonra koltuk altına sıkılabilir.

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : !p€k çevrimdışı

  Parfümün kalıcı olmabilmesi içim parfümü eklem yerlerine sıkmak gerektiğini biliyorum


 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  Parfüm Nasıl Kalıcı Olur?


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

İstanbul Ne Zaman Fethedilmiştir ?

Resim Yükle

 Parfüm Nasıl Kalıcı Olur?

parfüm nasıl kalıcı olur parfüm kokusu nasıl kalıcı olur parfümün kalıcı olması için parfum nasıl kalıcı olur kalıcı parfüm nasıl olur parfum nasil kalici olur kalıcı parfüm nasıl yapılır parfümün kalıcı olması için ne yapmalıyız en kalıcı deodorant kalıcı deodorant parfüm nasil kalici olur parfüm kalıcı olması için deodorant nasıl kalıcı olur parfümler nasıl kalıcı olur deodorantın kalıcı olması için

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz