1. #1

  Yazar : Mahmut Hoca çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Beden Eğitimi Performans Görevi 2. Sınıf

  _

  2. Sınıf Beden Eğitimi Performans Görevi
  ikinci sınıf Beden Eğitimi Performans Görevi

  BEDEN EĞİTİMİ DERSİ PERFORMANS GÖREVİ

  DERS: Beden Eğitimi
  SINIF: 2
  ÖĞRENME ALANI: Hareket Bilgi ve Becerileri
  ALT ÖĞRENME ALANI: Temel Hareket Bilgi ve Becerileri
  KAZANIM: A. 1. 16: Yer değiştirme ve dengeleme hareketlerinin olduğu farklı oyunlar bularak arkadaşlarıyla oynar.

  YÖNERGE

  • Çalışmanıza ön hazırlık yaparken aile büyüklerinizden yardım alabilirsiniz.
  • Sizden büyüklerinizin çocukluklarında oynadıkları oyunları araştırıp öğrenmenizi istiyorum.
  • Araştırıp öğrendiğiniz oyunlardan en az bir tanesini bir dosya kağıdına güzel bir yazıyla yazmanızı istiyorum.(A4 kağıdına olabilir.)
  • Oyunu anlatan resim çizebilirsiniz.
  • Öğrendiğiniz oyunu yukarıda belirtilen tarihten başlamak üzere Beden Eğitimi derslerinde arkadaşlarınıza anlatıp oyunu birlikte oynayacaksınız.
  • Performans görevinizin aşağıda verilen değerlendirme ölçeği ile değerlendirileceğini biliniz

  Dereceli Puanlama Anahtarı
  Açıklama: Aşağıdaki dereceli puanlama anahtarı, hazırladığınız çalışmayı değerlendirmek için hazırlanmıştır. Bu anahtar, aynı zamanda çalışmanızda hangi ölçütlere dikkat edeceğiniz konusunda size bilgi vermektedir. Bu anahtar üzerine herhangi bir işaretleme yapmayınız.


  DÜZEYLER ÖLÇÜTLER ÜST DÜZEYDE 4 YETERLİ 3 ORTA 2 GELİŞTİRİLMELİ 1 Büyüklerinden çocukluklarında oynadığı oyunları öğrenmiştir. Oyunlardan en az bir tanesini kağıda yazmış ve resimlendirmiştir. Belirtilen tarihte çalışmasını tamamlayıp getirmiştir. Öğrendiği oyunu arkadaşlarıyla paylaşabilmiş ve oyunu arkadaşlarıyla birlikte oynamıştır. Ödev tamamen okunaklı bir yazıyla yazılmıştır. Temiz ve düzenli bir şekilde çalışmasını tamamlamıştır.

  PAYLAŞ

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  Beden Eğitimi Performans Görevi 2. Sınıf


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin Başkenti Neresidir ?

Resim Yükle

 Beden Eğitimi Performans Görevi 2. Sınıf

hareket bilgi ve becerileri performans ödevi 4sınıf hareket bilgi ve becerileri performans ödevi 2sınıf beden eğitimi performans hareket bilgi 2 sınıf beden eğitimi performans ödev hareket ve bilgi becerileri yer değiştirme ve dengeleme dengeleme ve yer değiştirme oyunları yer değiştirme ve dengeleme hareketlerinin olduğu farklı oyunlar 2 sinif yer degistirme hareketleri beden beden performans ödevi oyunlarla ilgili 2 sınıf beden eğitimi hareket bilgi ve becerileri yer degistirme harerketlet perfonmaz gorevo beden eğitiminden oyunları anlatan performans ödevi 2sınıf beden eğitimi performans büyüklerin oynadığı oyunlar

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz