Yazar : Türkflüt çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Pamukta Fasulye Nasıl Yetiştirilir?

pamukta fasulye deneyi
    Fasulye deneyi
    Pamukta Fasulye Yetiştirmek
    Deney Fasulyesi Nasıl Yetişir?

Fasulye Pamukta Nasıl Yetişir?

Malzemeler:
    • 1 adet kap,
    • pamuk,
    • bir avuç fasulye (mercimek veya nohutta olabilir),
    • su

Plastik kabın içini pamuk ile kaplayalım. Üzerine fasulyelerimizi serpiştirelim. Daha sonra fasulyelerimizin üzerini bir miktar pamukla örtelim. Son olarak da pamuğun üzerine bir miktar su dökelim ve pamuk kurudukça sulamaya devam edelim. Birkaç gün fasulyedeki değişiklikleri gözlemleyelim.

Sonuç: Pamukların arasındaki fasulyelerin sulandıkça yeşerdiği görülür. Bitkiler de biz insanlar gibi canlı varlıklar olduğu için, su onların da en temel besin kaynağıdır.

PAYLAŞ

Yazar : Ruhsar çevrimdışı

Pamukta fasulyeyi ilkokulda yetiştirmiştim cok güzel filizlenmişti

Her Ruhu Saran Bir Sar vardır :)

Yazar : Misafir

eskıden yapmıstım

Çok büyümüştü

Yazar : pepe çevrimdışı

Bizde kızımla yetiştirdik ama güzel boy attı ama sonunda kuruduPamukta Fasulye Nasıl Yetiştirilir?

fasulye

çok güzel oldu

ben emrullah

Ben malim ehe

Yazar : irem sarıkaya

fasulye

Ben malim ehe

fasülye

Ben malim

kjl

Bende

ben

Aynn bende malim

+ Cevap Ver
Sayfa 1/11 123 ... SonSon
  • Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 77 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 3.88 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin Başkenti Neresidir ?

Resim Yükle

pamukta fasulye yetiştirme fasulye deneyi pamukta fasulye fasulye nasıl yetiştirilir fasulye nasıl ekilir pamukta fasulye nasıl yetiştirilir fasulye nasıl çimlendirilir pamuğa fasulye nasıl ekilir pamuğa fasulye ekimi fasulye nasıl çimlenir fasulye yetiştirme deneyi pamukla fasülye deneyi fasulye nasıl yetişir pamukla fasulye yetiştirme fasulye nasıl dikilir

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz