Yazar : zencimelek çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

2011 - 2012 Askeri Lise Taban Puanları

Askeri Lise Taban Puanları kaçtır 2011
    2012 yılı askeri lise taban puanları kaçtır?

Askeri Lise Taban Puanları 2012

6 7 8 sınıf ortalama 75 veya 76 kara hava gata deniz için bando ise 66,66 üstü ortalama istiyor hava kara ise belli bi net yok her yıl giren kişi ve yaptığı nete göre değerlendiriliyor.

PAYLAŞ

Yazar : Misafir

askeri liseye nasıl girilir

arkadaşlar ben 7 sınıfa gidiyorum ama liseyi askeri lise olarak okumak istiyorum acaba ne yapmam lazım SBS le ilgisi varmı veya orda giricem sınavdamı belli olucak bana yaardım edermisiniz

Yazar : ayfer çevrimdışı

Askerlik için düşündümde eskisi giib albenisi yok sanırım tıp icin uğraş verecegim. Havacı olmayı düşünüyordum.

mrb. üstteğmen olarak sizlerle gurur duyuyorum, Güçlü devlet Güclü Ordu

ben lisden bu sene mezun olucam şimdi askeri okullara qdebilirmiyim lise bittiqten sora yardım cı oln

yaşasın kazan dım oleyahmet kaya emir ve görüşlerinizze hazırdır komutan çeliktepe karakolu

hayır gidemessiniz

arkdşlr

arkadaşlar sınavda 90 net yapan 100 sorudan havacı 80 karacı 66 bando ast

ya benim sbs puanım 351 askeri harp lisesi tutar mı sbs ile alakası yok.

Yazar : Ziyaretci

72 72 72

ben sbsden 425 ve 410 aldım bu sene 8.sınıfa gidiyorum okul puan larım 95'in altında değil rahat bi şekilde girebilirmiyim askeri liseye

Yazar : Ruhsar çevrimdışı

Askeri liselerine giriş önceden cok zordu ama artık ben okadar zor oldugunu düşünmüyorum

Her Ruhu Saran Bir Sar vardır :)

+ Cevap Ver
Sayfa 1/7 123 ... SonSon
  • Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 4 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 1.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin güneyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

2012 als taban puanları als taban puanları 2012 askeri lise taban puanları 2011 2011 als taban ve tavan puanları als baraj puanları 2012 askeri lise taban puanları 2012 2012 als puan barajı askeri liseler taban puanları 2011 als 2012 taban puanları 2012 als baraj puanı kaç heybeliada deniz lisesi taban puanı 2011 als taban puanları 2012 als baraj puanları 2011 askeri lise taban puanları heybeliada deniz lisesi puanları

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz