1. #1

  Yazar : Beyhan çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Adnan Menderes'in Torunu Kim  Adnan Menderes'in Torunu Varmı


  Türkiye eski başbakanlarından Adnan Menderes'in hayatı yakında bir dizi olarak karşımıza çıkacak. Ben onu çok sevdim isimli dizide Adnan Menderes ekseninde 27 Mayıs süreci mercek altına alınacak.
  Adnan Menderesin Torunu Kim
  Dizinin ismi duyulur duyulmaz merhum başbakan adnan Menderes'in özel hayatı da ilgi odağı oldu.3 çocuğu bulunan Adnan Menderes'in 2 oğlu genç yaşta vefat etmiştir.

  Adnan Menderesin Torunu Kim

  Trafik kazasında yaşamını yitiren Mutlu Menderes'in oğlu Adnan Menderesle aynı ismi taşıyor. Torun Doç.dr.Adnan Menderes, Dokuz Eylül Üniversitesi (DEU) Tıp Fakültesi Hastanesinde estetik cerrahlığı yapıyor.

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : Nursultan çevrimdışı

  Merhum Adnan Menderes çok karakterli bir şahsiyete sahip biriydi.


 • Bu konuyu beğendiniz mi?

  Adnan Menderes'in Torunu Kim

  Güncel Beğeni


  Değerlendirme: Toplam 5 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 5.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin güneyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

 Adnan Menderes'in Torunu Kim

adnan menderes torunları kimler adnan menderesin torunları adnan menderesin torunları kimler dradnan menderes adnan menderes torunları adnan menderes in torunu adnan menderes torunu dr adnan menderes adnan menderes ve torunları adnan menderes in torunları adnanmenderesin torunlari adnan menderesin doktor torunu adnan menderes torunu varmı adnan menderes torunu var mı adnan menderes in torunu adnan menderes

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz