Sponsorlu Bağlantılar

Adını Feriha Koydum Ferihayı Kim Vurdu?

Adını Feriha Koydum Feriha Öldü mü?
    Ferihayı Kim Vurdu, Ferihayı Kim Öldürdü?

Adını Feriha Koydum dizisinin cuma günü yayınlanacak olan sezon finalinde Feriha ve Emir nikah masasına oturuyor. Ama onlar ilk danslarını ederken Feriha vurularak öldürülüyor.

PAYLAŞ

Yazar : Şuşu çevrimdışı

Ferihanın da başından iş eksik olmuyor

Yazar : nhjm

Boyu devrilmesin neden kıydınız kıza

Yazar : Misafir

ya zaten feriha ölürse final olurdu sezon finali olmazdı

Yazar : seleen

Adını Feriha Koydum Ferihayı Kim Vurdu?bu olamazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Yazar : emirrrrrrrrrrr

ferihayı kim vurduysa çıksın karşıma!

Yazar : Şuşu çevrimdışı

yazık oldu kızcağıza ölmez ama

Yazar : Şaban çevrimdışı

Gerçekten çok ilginç bir dizi

Yazar : Ziyaretci

FERİHA EMİR ı love you

Adını Feriha Koydum Ferihayı Kim Vurdu? ben ce feriha felan vurulmadı levent ken disini vurdu eğer eriha vurulsaydı gelinliğinde kan olurdu ve herkes ferihanın başına yoplanırdı ferihanın aile cüzdanının düşürmeside emir le birlikte ağlamalarıda mutluluktandır zaten feriha ölseydi dizi neden sezon finali olsun akıl var mantık var yaniAdını Feriha Koydum Ferihayı Kim Vurdu? Adını Feriha Koydum Ferihayı Kim Vurdu?

Yazar : Şaban çevrimdışı

olay yeri inceleme yolda hemen gelıyor

• Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin kuzeyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

adını feriha koydum sezon finalinde kim vurdu ferihayi kim öldürüyor adını feriha koydum dizisinde ferihayi kim öldürdü adını feriha koydum ferihayı kim öldürüyor feriha kim oldurdu adını ferıha kodum ferıhayı kım vurdu

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz