1. #1

  Yazar : Murat çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Barbaros Hayrettin Paşa'nın Kızı Mihrünnisa Sultan Kimdir?

  Yeni dönemde Muhteşem Yüzyıl'da göreceğimiz Berrak Tüzünataç, dizide Şehzade Mustafa'nın büyük aşkı olan Mihrinisa rolünde olacak.
  Barbaros Hayrettin PaşanınKızı Mihrünnisa Sultan Kimdir?
  Bildiğiniz gibi Şehzade Mustafa'nın en yakın destekçilerinden birisi olarak bilinen, denizlerin Fatih'i olarak bildiğimiz Barbaros Hayrettin Paşa'nın kızı olan Mihrünnisa, Amasya’ya geldikten sonra Şehzade Mustafa ile sık sık görüşmeye başlarlar. Babası gibi yiğit ve cesaretli olan Mihrünnisa, aynı zaman da şiire olan düşkünlüğü ile de dikkat çekmektedir. Şehzade Mustafa'nın katıldığı şiir meclislerine takma isimle Şehzade Mustafa'ya gönderme yapan şiirlerini göndermiştir. Bir süre sonra da o şiirleri gönderenin Mihrünnisa olduğu ortaya çıkacaktır. Haseki Hürrem Sultan, Şehzade Mustafa ile Mihrünnisa arasındaki yasak aşkı bir koz olarak kullanacaksa da, Mihrünnisa Mustafa'ya bir zarar gelmemesi için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

  Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi -barbaros-hayrettin-pa-n-n-k-z-mihr-nnisa.jpg  
  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : gulemben çevrimdışı

  Barbarosun kızı olduğu kesin mi? yok sa dizide böyle mi kurgu yapılmış. Ancak çok çekmişler çocuğunu boğdurmak sureti ile idam ediyorlar daha 7-8 yaşlarında.


 • Bu konuyu beğendiniz mi?

  Barbaros Hayrettin Paşa'nın Kızı Mihrünnisa Sultan Kimdir?

  Güncel Beğeni


  Değerlendirme: Toplam 12 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 3.33 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin güneyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

 Barbaros Hayrettin Paşa'nın Kızı Mihrünnisa Sultan Kimdir?

mihrünnisa hatun mihrünnisa hatun kimdir mihrünnisa sultan mihrinisa sultan kimdir mihrinisa sultan mihrünnisa sultan kimdir barbaros hayrettin paşa nın kizi mihrünnisa hatun vikipedi barbaros hayrettin paşanın kızı mihrünnisa kimdir barbaros hayrettin paşa nın kızı mihrünnisa barbaros un kızı barbaros hayrettin paşa kızı hızır hayreddin paşa nın kızı

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz