1. #1

  Yazar : ensar çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Cuma Namazı Kaçta Kılınıyor  Cuma Namazı İstanbul'da kaçta başlıyor, Cuma Namazı Kaçta Kılınıyor?


  Cuma Namazı Büyükşehirlerde sünneti kılınmazsa 12:00'de başlar . Memurların ve çalışanların yetişmesi için bölgelere göre 10 15dk ileri alınabiliyor.

  Cuma Namazı Kaçta Kılınıyor
  Türkiye’de ki 81 ilin Cuma namazı saatlerini Diyanet işleri başkanlığı resmi sitesinden bulabilirsiniz. Türkiye’de namaz saatlerini belirlen kurum olan Diyanet işleri başkanlığı tüm il ve ilçeler için namaz saatlerini resmi internet sitesinden kullanıcılarına sunuyor.

  Diyanet işleri sayfasında Namaz vakitlerini mevsimlere görede öğrenebilirsiniz, yazın bu saatler 1 saat ileri hesaplanır.

  PAYLAŞ

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  Cuma Namazı Kaçta Kılınıyor


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

İstanbul Ne Zaman Fethedilmiştir ?

Resim Yükle

 Cuma Namazı Kaçta Kılınıyor

cuma namazı kaçta başlar cuma namazi kacta baslar cuma namazı kaçta başlıyor cuma namazı kaçta biter cuma namazi saat kacta baslar cuma namazi kacta kilinir istanbulda cuma namazı kaçta başlıyor cuma namazı kaçta bitiyor cuma kacta başlıyor cuma namazi kaçta başlar cuma namazi kacta basliyor cuma saata kaçta basliyor cuma namazı kacta baslar cuma kaçta cumanamazıkaçta

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz