1. #1

  Yazar : Goksel çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Kevser Sûresinin Önemi Nedir ?  Kevser Sûresinin Fazileti NEdir ? ,
  Kevser suresinin önemi nedir ? ,
  Kevser Sûresinin Özellikleri Nedir ?,  Kim innâ a'taynâ sûresini okursa, Cenab-ı Hak ona Cennet nehirlerinden su içirir”

  “Cenab-ı Hak buyurur ki: (Kevser sûresini) kim inanarak ve sevâbını umarak okursa onu affederim”

  Kutbüddin İznikî buyurdu ki:
  “Bir kimse yatacağı vakit, Kevser sûresini okursa ve; "Yâ Rabbî! Beni sabah namazına uyandır" derse, Allahü teâlânın izniyle o kimse sabah namazına uyanır”

  Âlimlerimiz buyurmuştur ki:
  “Her kim bu sûresi Cuma gecesi bin defa okur ve bin defa da salevât-ı şerîfe getirir de yatarsa, o gece Resûlullah efendimizi rüyâda görür”

  Temîmî diyor ki:
  “Her kim Kevser sûresini okumaya devam ederse, kalbi yumuşar, Rabbine huşû içinde ibâdet eder Devamlı ibâdet üzere olur

  PAYLAŞ

 • Bu konuyu beğendiniz mi?

  Kevser Sûresinin Önemi Nedir ?

  Güncel Beğeni


  Değerlendirme: Toplam 3 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 2.33 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin güneyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

 Kevser Sûresinin Önemi Nedir ?

kevser suresinin özelliği nedir kevser suresinin önemi kevser suresinin önemi nedir kevser suresi önemi kevser suresinin özellikleri kevser suresinin anlamı ve önemi kevser süresinin önemi kevser suresi ve önemi kevser suresi anlamı ve önemi http wwwyasambucom forum dini bilgiler 61970 kevser suresinin onemi nedirhtml kevser suresinin onemi kevser suresini onemi kevser suresının onemı kevser süresinin özelliği nedir kevser in özelliği nedir

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz