Yazar : alibey çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Silah Sesi Duymak

Rüyada Silah Görmek ne anlama gelir
    Rüyada Silahla Vurulmak manası nedir
    Rüyada Silah Sesi Duymak nedir

Rüyada silah görmek, düşmana galip gelmeye, zafere ve hastalıklardan şifa bulmaya işarettir. Rüyada üzerinde silah olduğunu görmek; kemâl sahibi olmaya, arzu ve isteklerin gerçekleşmesine, dinde selaha ve hastalıktan şifaya delalet eder. Rüyada silah kullandığını görmek; filme, fakirlik ve şiddetten kurtaracak mala ve düşman üzerine zafer bulmaya delalet eder. Rüyada silah kuşandığını görmek bazan da; hastalık ve dertlerden kurtaracak ilaca, şeytanın şerrinden kendisini muhafaza eden hanıma işaret eder.

PAYLAŞ

Yazar : Ruhsar çevrimdışı

Rüyada silah sesi mutlaka biyerlerden iyi veya kötü haber diye yorumlanır bizde

Her Ruhu Saran Bir Sar vardır :)

Yazar : öylesne

Rüyada Silah Sesi DuymakRüyada Silah Sesi Duymak çook saçma konuşuyorsnz bazn iyi bir haber mi alacam kötü bir haber miRüyada Silah Sesi DuymakRüyada Silah Sesi DuymakRüyada Silah Sesi Duymak

Yazar : huzur

Silah sesi iyiye yorumlanmış hmm evet uzaktan gelecek sevincli haberdir.

Yazar : Şaban çevrimdışı

silah sesı duymak hayırlı bır işe vesıle olmak demektır

Yazar : Şaban çevrimdışı

Rüyada silah kuşandığını görmek bazan da; hastalık ve dertlerden kurtaracak ilaca, şeytanın şerrinden kendisini muhafaza eden hanıma işaret eder.

Yazar : Misafir

rüyada silah sesi duymak

Yazar : alev çevrimdışı

Silah sesi ses duymaya işaret eder

Yazar : Misafir

teşekkürler : )

Yazar : pinar

Ozaman biri şunu yorumlasın arkadaşlar cok etkilendim ve sitelerde doğru dürüst bi yorum bulamıyorum. Rüyada Silah Sesi Duymak Rüyamda manav cadde üzerinde ve yeşil elma yeşil biber marul sadece yeşil önünde duruyorum ve bi olay oluo olayda biri eline silahı alıo bana doğru tutuo ve silah patlıo yanlışlıkla ama adam kullanmaı bilmio normalde ve sesi hala kulağımda cınlıyo. sol bacağımı sıyırıyo ama kan yok. uyandım ve bacağımda acıyı hala hissediodum. ürperdim uyuyamadım sonra biri beni aydınlatsın lütfennnnn Rüyada Silah Sesi Duymak

• Bu konuyu beğendiniz mi?

Rüyada Silah Sesi Duymak

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 5 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 2.60 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin Başkenti Neresidir ?

Resim Yükle

Rüyada Silah Sesi Duymak

rüyada silah sesi duymak rüyada silah patlaması rüyada silah sesi rüyada tabanca sesi duymak ruyada silah sesi duymak rüyada silah patladığını görmek rüyada silah patlaması görmek rüyada silah sesi duymak ne demek ruyada silah sesi rüyada silah sesi duymak ne anlama gelir rüyada kurşun sesi duymak rüyada silah sesi görmek rüyada silah sesleri duymak rüyada tüfek sesi duymak rüyada tabanca sesi

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz