Yazar : şeyma çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada Sevgiliye Sarılmak Ne Analama Gelir?

rüyada sevgiliye sarılmak
    rüyada kucaklaşmak
    rüya tabiri sarılmak görmek

Birinin boynuna sarılmak uzun ömre, Bir dost ve tanıdıkla kucaklaşmak uzun sürecek beraberliğe, Tanınmayan biriyle kucaklaşmak insanlarla iyi iletişim kurmaya, Düşmanla kucaklaşmak onunla barışmaya, Bir ölünün boynune sarılıp onu bırakmamak vefat etmeye,, Eşiyle kucaklaşmak güzel geçime ve muhabbete, Tanınmayan kadınla kucaklaşmak dünyaya meyledip ahireti unutmay a, Kucaklaşmak bazen yardımlaşmaya, sevgi ve anlayışa delalet eder.

Sevgilinize veya eşinize sarıldığınızı gördüyseniz, kavga ve tartışmalar yaşayacağınızın işaretidir. Bir akrabaya sarılmak hastalığın habercisidir.

PAYLAŞ

Yazar : Murat şimdi çevrimiçi

Aman canımm Rüyamda yanıma gelme kavga ederiz öylemi..

Yazar : Nehir çevrimdışı

Aman aman kavga filan istemez sarılmasakta olur rüyadaRüyada Sevgiliye Sarılmak Ne Analama Gelir?

Kimi sevsem sensin,hayret sevgi hepsini nasıl değiştiriyor.Gözleri maviyken yaprak yeşili,senin sesinle konuşuyor,elbet yarım bakışları o kadar tehlikeli senin sigaranı senin gibi içiyor...

LÜTFEN EMEĞE SAYGI.

Yazar : Misafir

Onu Çok sevİyorum degerİmİ bİlmİyor baŞka amaÇlarpeŞİnde onda vazgeÇmem gerekİyordu vazgeÇtİm ama hala aklimdan Çikmiyo rÜyalarim sabahlarim akŞamlarim hep o hep karŞimda

valla beğenmedim

bu ne be

Inanmiyorum burdaki yazilara

Yazar : seytankral_59@hotmail.com

gzm

]kiminle çıksam onu yine unutamıyorum inşşallah bana seni seviyorum der hemp onula ilgili rüya görüyorum amin YARABBİ[] gizem Rüyada Sevgiliye Sarılmak Ne Analama Gelir?

Yazar : Şaban çevrimdışı

Sarılsak mı sarılmasak mı şaşırdım

uzun ömür

Sevgilinize veya eşinize sarıldığınızı gördüyseniz, kavga ve tartışmalar yaşayacağınızın işaretidir. Bir akrabaya sarılmak hastalığın habercisidir.

+ Cevap Ver
Sayfa 1/2 12 SonSon
  • Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 4 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 3.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

İstanbul Ne Zaman Fethedilmiştir ?

Resim Yükle

rüyada sevgiliye sarılmak rüyada sevdiğine sarılmak rüyada eski sevgiliye sarılmak rüyada sevgiliyle sarılmak rüyada sevdiğine sarıldığını görmek rüyada sevgiline sarılmak ruyada sevgiliye sarilmak ruyada sevgiline sarilmak rüyada sevgilisine sarılmak rüyada sevdiğinle sarılmak rüyada sevgili ile sarılmak rüyada sevgiliye sarıldığını görmek rüyada sevdiğine sarılmak görmek rüyada sevgiliye sarilmak rüyada sevgilinin sarılması

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz