Yazar : irem çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Alo Fetva Hattı Telefon Numarası

Alo fetva hattı telefon numarası kaç
    Alo fetva hattı diyanet no
    Alo fetva hattı numarası kaç

Ramazan ayının girmesiyle birlikte büyük ilgi görmeye başlayan Alo fetva hattı numarası 444 1 789

PAYLAŞ

Yazar : Murat çevrimdışı

Dini Sorularınız için aynı zamanda Dini Danışma Hattıdır bu numara 444 17 89

Yazar : irem çevrimdışı

Alo Fetva hattında telefondaki sorulara cevap verenler Dİn görevlilerimi?

Yazar : sayit

slm

slm internente bir bayanla sohbet etik ama bir fark etim çok az akıntı geldı yanı oruçluyken orucuma zarar verirmi?

Yazar : Goksel çevrimdışı

nasıl bir muhabbet ettiniz ya hayret bişey senin bu fikrin orucuna zarar verir bence..

Yazar : Misafir

içki

Alkollü içkiler haram mıdır? neden? ve bu nerede yazıyor? sigarada bu kategoride değil mi ?

Yazar : Ziyaretci

çocuk aldırmak

sağlık sebepleri nedeniyle çocuk aldırmak ne derecede günahtır?

Yazar : bakpinar58@hotmail.com

DoĞum gÜnÜ kutlamak gÜnahmi

doğumgünü kutlamak günahmıdır aklolsüz sadece pasta üfleyip hediyeleşmek.

Yazar : Ziyaretci

acaba yoldan gecen güzel kızlara bakmak gunahmıdır gunahsa kendıme engel olamıyorum hocam bu konuda ne yapmam gerekır hocam yardımcı olurmusunuz gözlerıme engel olamıyorum ....

Yazar : codegül

namaz

Namazda kıbleyi öğreniyorum.. Kendim kıble tarafına, namaz içerisinde yönelebilir miyim, yoksa kıbleyi söyleyen kişi mi beni çevirmeli?

• Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 1 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 5.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

İstanbul Ne Zaman Fethedilmiştir ?

Resim Yükle

alo fetva hattı alo fetva fetva hattı alo fetva hattı numarası alo fetva hattı numarası kaç alo fetva hattı ankara konya alo fetva telefon numarası diyanet alo fetva hattı konya fetva hattı telefon numarası diyanet fetva hattı numarası ankara fetva hattı telefon numarası diyanet alo fetva alo fetva konya telefon numarası alo diyanet alo fetva telefon numarası

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz