Yazar : dr.zekiye çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Sol Gözün Seyirmesi Ne Anlama Gelir?

Sol Gözün Seyirmesinin Anlamı Nedir?
    Sol Göz Neder Seyirir

Goz seyirmesi goz kapaginin kendi kendine titresmesi durumudur. Goz seyirmesinin en onemli 3 nedeni vardır, bunlar;

1. Yorgunluk-uykusuzluk,
    2. Stres
    3. Kafeindir

Halk arasında göz seyirince "sağ gözüm sağlığa, sol gözüm varlığa" tabiri kullanılır. Sol gözün seyirmesi maddi ve manevi varlığa yorulur.

PAYLAŞ

Yazar : asiye çevrimdışı

Her şeyin kaynağı stres benimde gözüm çok seyirir

Yazar : Misafir

Goze döl gelince olur

ayşe

Uzun sure bosalamayincada oluyo misal ben

Yazar : 34Filyoslu67

Sus lan salak

Yazar : Sinel çevrimdışı

Göz seyirmesi beni çok gıcık ediyor.

Yazar : abrek çevrimdışı

çeşitli rivayetler vardır...yorgunluk stres önemlileri..

Tek tavsiyem haftada 2 ila 3 defa mastiribasyon yapin

Yazar : SİYAH İNCİ

esra

Yokmu beni siken demesidir karsidaki kisinin ben sıkerım yeterkı ıste

Yazar : Nursultan çevrimdışı

Sol gözüm 2 haftadır sinir bozacak şekilde seyiriyor.

+ Cevap Ver
Sayfa 1/2 12 SonSon
  • Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 25 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 3.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

İstanbul Ne Zaman Fethedilmiştir ?

Resim Yükle

sol göz seyirmesi sol gözün seyirmesi sol göz seyirmesi ne anlama gelir sol gözün seyirmesi ne anlama gelir sol gözün atması sol göz seğirmesi sol göz atması sol goz seyirmesi sol gözün seğirmesi göz seyirmesi ne anlama gelir sol sol göz seyirmesi ne demek sol göz seyirmesi nedir sol gözün seyirmesi ne demek sol göz seyirmesi anlamı sol gozun seyirmesi

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz