Sponsorlu Bağlantılar

Kalem Kılıçtan Keskindir Atasözünün Anlamı Nedir?

Kalem Kılıçtan Üstündür Atasözünün Anlamı
    Kalem Kılıçtan Keskindir anlamı
    Kalem Kılıçtan Keskindir ne demek

Kalem Kılıçtan Keskindir atasözünün açıklaması, anlamı:

Bu atasözü Yazı gücünün, bilginin, düşünce gücünün, kaba kuvvetten daha ezici bir güç olduğunu vurgular.

PAYLAŞ

Yazar : açelya çevrimdışı

Kalem kılıçtan elbette keskindir her şeyin başı eğitim

Yazar :
    ada
    ada çevrimdışı

Allah cahilin zulmünden esirgesin bizleri

Yazar : Misafir

siz nasıl anladınız ben hiç birşey anlamadım kalem kılıçtan kesgindirKalem Kılıçtan Keskindir Atasözünün Anlamı Nedir?

Yazar : Goksel çevrimdışı

zekanın, kaba kuvvetten daha ezici bir güç olduğunu vurgulayan atasözüdür.

Yazar : pepe çevrimdışı

Kalem burada eğitim olarak düşünülmüş bence

Yazar : MisafirAYLİNabla

Eğitim Savaşı
    Eğitim savaşı nedir sizce? Bana kalırsa dünyamızda yapılan savaşlardan üstün bir savaştır bu. Biz bıçakla silahla savaşacağımıza elimize kalem alıp savaşmamız gerekir.
    Yıllardır yapılan tarihlerce süren bu savaşlardan daha önemli bir savaş olan eğitim savaşı yaparken kalemimizi elimize alıp öğrenip yazmak gerekir. Örneğin kalemini eline alıp yazan bir çocuk mu yoksa bir orduyla savaşan bir insan mı daha iydir? bunu bire siz düşünün. Ne demişeler kalem kılıçtan keskindir.
    (Beğenen varsa söylesin ) Aylin Kalem Kılıçtan Keskindir Atasözünün Anlamı Nedir?

Öyle sözler var ki kılıçtan keskindir

Ata sözünü tam olarak anlamaadıım .

Kalem Kılıçtan Keskindir Atasözünün Anlamı Nedir?Kalem Kılıçtan Keskindir Atasözünün Anlamı Nedir?nabıyonuz anlamadın mı nedemek olduğunuKalem Kılıçtan Keskindir Atasözünün Anlamı Nedir?Kalem Kılıçtan Keskindir Atasözünün Anlamı Nedir?Kalem Kılıçtan Keskindir Atasözünün Anlamı Nedir?Kalem Kılıçtan Keskindir Atasözünün Anlamı Nedir?Kalem Kılıçtan Keskindir Atasözünün Anlamı Nedir?Kalem Kılıçtan Keskindir Atasözünün Anlamı Nedir?Kalem Kılıçtan Keskindir Atasözünün Anlamı Nedir?Kalem Kılıçtan Keskindir Atasözünün Anlamı Nedir?Kalem Kılıçtan Keskindir Atasözünün Anlamı Nedir?Kalem Kılıçtan Keskindir Atasözünün Anlamı Nedir?

+ Cevap Ver
Sayfa 1/2 12 SonSon
  • Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 5 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 3.20 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Vücuttaki Görme Organı Nedir ?

Resim Yükle

kalem kılıçtan keskindir kalem kılıçtan keskindir atasözünün anlamı kalem kılıçtan üstündür kalem kılıçtan keskindir anlamı kalem kılıçtan üstündür atasözünün anlamı kalem kılıçtan keskindir ne demek kalem kılıçtan keskindir atasözü kalem kılıçtan keskindir atasözünün açıklaması kalem kılıçtan keskindir kompozisyon kalem kilictan keskindir kalem kılıçtan keskindir sözünün anlamı kalem kılıçtan keskindir açıklaması kalem kılıçtan keskindir atasözünün anlamı nedir kalem kılıçtan üstündür açıklaması kalem bıçaktan keskindir

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz