1. #1

  Yazar : Goksel şimdi çevrimiçi

  Sponsorlu Bağlantılar

  Soğan Suyu ile Cilt Lekeleri Tedavisi  Cilt Lekelerine Soğan Suyunun Faydası


  Cilt Lekeleri İçin Soğan Suyu

  Cilt lekeleri için Elma Sirkesi ve soğan suyu, başlıbaşına 2 ayrı mucize arkadaşlar. Bu iki mucize birleşirse… Neler olur tahmin edin. Bu iki doğal mucizenin birleşimi ile, ciltte oluşan güneş lekeleri ve yaşılılık lekeleri için oldukça iyi bir sonuç alınabilir.

  Soğan suyunun cilde faydaları sirke suyu gibi yüksek etki eder. Soğan bir çok hastalığa iyi gelmenin yanında kanser riskini de azaltır. Soğan kullanan kişilerin yumurtalık, gırtlak, bağırsak gibi kanserlere yakalanma riski kullanmayan kişilerden daha az olduğu bilinmektedir. Ayrıca zehirli maddelerin kokusunu alır. Soğan suyunun cilde faydaları olduğu aşina bir konudur.

  Soğan Suyu ile Cilt Lekeleri Tedavisi

  Gerekli Malzemeler

  2 çücük soğan,
  1/2 çay bardağı elma sirkesi

  Hazırlanışı ve Kullanım Şekli

  Soğanların suyunu çıkarın. Elma sirkesinin içerisine karıştırın. Hazırlamış olduğunuz bu doğal losyonu, akşamları cildinize sürü. Dilerseniz 30 dak bekletip, ılık su ile yıkayın. Dierseniz, sabaha kadar cildinizde bırakıp, sabah ılık su ile yıkayın.

  Bu uygulamayı, 2-3 günde 1 defa, cilt lekeleriniz kaybolana kadar tekrarlayın.

  Bu iki yararlı elma sirkesi ve soğan suyunun birlikte çalışması sonucunda muhteşem bir cilt lekesi sökücüsü oluşur.

  Lekeler için elma sirkesi kullanan insanlar vardır. Bu yanlış bir davranış değildir. Çünkü lekelere elma sirkesi iyi geldiği bilinmektedir. Cilt lekeleri için elma sirkesi ve soğan suyu kullanmanın hiçbir yan etkisi yoktur.

  Soğan Suyu ile Cilt Lekeleri Tedavisi

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : Misafir

  Soğan suyunu nereye sıkacağız


 • Bu konuyu beğendiniz mi?

  Soğan Suyu ile Cilt Lekeleri Tedavisi

  Güncel Beğeni


  Değerlendirme: Toplam 2 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 5.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin Başkenti Neresidir ?

Resim Yükle

 Soğan Suyu ile Cilt Lekeleri Tedavisi

soğan suyunun cilde faydaları soğanın cilde faydaları soğan suyu cilde faydaları soğan suyunun cilde faydası soganın cilde faydası soğan suyu yüze sürülürmü soğan suyunun cilde faydaları nelerdir soğan suyu cilt lekeleri soğan suyunun yüze faydaları soğan suyu ve elma sirkesi kullananlar soğan suyu cilt elma sirkesi ve soğan suyunun faydaları soğanın yüze faydaları soğanın faydaları sogan suyu cilde faydasi

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz