Yazar : Mavi çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Badem yağı saça nasıl uygulanır?

Badem Yağı Nasıl Kullanılır?
    Badem yağı saç bakımı

Badem Yağı ile Doğal Saç Bakımı nasıl diye merak edenlere öncesinde bu yağın çok yararlı bir besin oldugunu ifade etmemiz gerekiyor.Badem yağında bir çok fayda var bunlardan biriside saçlar için olan yararları Badem yağı, saç ve cilt bakımında kullanılan doğal bir üründür. Mineral katkısı yüksek, cildin ve saçların E vitamini gereksinimini karşılayan çok yararlı bir yağdır. Özellikle saçlar için, badem yağı bir mucizedir.
    Saç güçlendirici, kırık oluşumunu engelleyici, besleyici, koruyucu ve nemlendirici olarak saç bakımında kullanılmaktadır.

Badem yağını Banyo yaptıkdan sonra elinize biraz sürüp nemli saç uçlarınıza yaymanız, bir çok saç kreminden ve jöleden daha etkili bir sonuç verecektir. Ve kurumuş saç uçlarınız oldukça canlı görünecektir.

Aynı zamanda eve geldiğiniz bir akşam badem yağını tek başına saç diplerinize sürebilir, bir yada ki saat beklettikten sonra saçınızı yıkayabilirsiniz.buda saçlarınız için oldukca faydalı bir bakım olacaktır.

Bir küçük dip not düşelim Badem yağı sürülmüş saç ile ile hemen duşa girilmemelidir. Çünkü yukarıdan aşağıya doğru akan suyun saçta bulunan badem yağını vücuda yayacağı ve badem yağını vücuttan çıkarması zorlaşacaktır. Bu yüzden önce saçınızı yıkamanız tavsiye edilir.

PAYLAŞ

Yazar : Ruhsar çevrimdışı

Badem yağının içine E vitamini katarak saçlarıma bakım yaparak kullanıyorum

Her Ruhu Saran Bir Sar vardır :)

Yazar : Misafir

b uygulamadan sonuç alan var mı

Yazar : ReiSsSs_1995

Yardimmmm ?? !!

arkadaslar uygulayan varmı ??

...

Arkadaslar ben kullaniyorum, sacimi islatiyorum ondan sonra badem yagini suruyorum, gece sacimda birakip sabah yikiyorum. Saclarim daha yumsak ve parlak!! Kesinlikle öneriyorum Badem yağı saça nasıl uygulanır?

Uygulayan kişilerin saçları uzuyo mu Badem yağı saça nasıl uygulanır?

Yazar : misafir

ben çok sık düzleştiriyordum saçlarımın eskisi kadar fön tutmadığını farkettim.şimdi ise haftada 2 kez düzleştiriyorum badem yağını kullanıcam inşllh etkisi olurrBadem yağı saça nasıl uygulanır?(

bagdem yagını bende denem ıstyorum uzatyo dedler ıns ıse yarar

Yazar : misafir

Badem yağı saça nasıl uygulanır?kullanmak istiyorum ama bilmiyorum faydasıı görürmüyüm ki saçlarım çok yıpranda denicez bakalımBadem yağı saça nasıl uygulanır?

saçları uzatıyor mu Badem yağı saça nasıl uygulanır?

+ Cevap Ver
Sayfa 1/6 123 ... SonSon
  • Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 16 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 4.19 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Vücuttaki Görme Organı Nedir ?

Resim Yükle

badem yağı saça nasıl uygulanır badem yağı saç badem yağı nasıl kullanılır badem yağı kullanımı badem yagi saca nasil uygulanir badem yağı saça nasıl sürülür badem yağının saça uygulanması badem yağı saça nasıl kullanılır badem yağı saça kullanımı saça badem yağı nasıl uygulanır badem yağı saçta nasıl kullanılır badem yağı nasıl kullanılır saça badem yagı saca nasıl uygulanır badem yağını saça nasıl uygulanır badem yağı saç için nasıl kullanılır

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz