1. #1

  Yazar : Mevsim çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  iPhone 5 Nereden Alınır?

  iPhone 5 Türkiye'de Nereden Alınır?
  iPhone 5'i Nerede Bulabilirim

  iPhone 5'in stokları 59 dakikada tükendi bu nedenle internet üzerinden sipariş veremezsiniz bir süre sonra marketlerde bulabileceksiniz.

  Rekor taleple karşılaşan iPhone 5'in stokları tükendi. Samsung ise 100 günde 20 milyon Galaxy S III satarak yanıt vermekte gecikmedi. Akıllı cep telefonu pazarındaki rekabet satışlara da yansıdı. Geçtiğimiz yıl tüm dünyada 219 milyar dolara ulaşan akıllı cep telefonu pazarının devleri rekorlarla çarpışıyor.
  iPhone 5 Nereden Alınır?
  Geçtiğimiz hafta cuma günü ön talep almaya başlayan ve büyük ilgi gören iPhone 5'in 1 saat içinde ön talep stokları tükendi.

  iPhone 5'in kırdığı rekor bir önceki versiyonlarının 20 kat önüne geçmiş oldu. 12 Eylül'de tanıtılan iPhone 5 için 14 Eylül'de talepler toplanmaya başlamıştı. Öte yandan iki dev arasındaki rekabet sadece satışlarda değil, patent konusunda da devam ediyor.

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : Murat çevrimdışı

  Bence biraz bekleyiniz telefonu kullanıcılar test etsin piyasa biraz durulsun öyle alın. ilk ben aldım ben bir numarayım modundan çıkmak lazım.


 3. #3

  Yazar : Kurban çevrimdışı

  iphone yeni çıkınca alınmaz canmı dayanır yahu buna


 4. #4

  Yazar : Haydar. çevrimdışı

  Bencede biraz beklemek lazım


 5. #5

  Yazar : Misafir

  Arkadaşlar Iphone5 almak için gittigidiyora baktım şu anda ve fiyatı 16gb 3.299 olduğunu görünce dudağım uçukladı=)Onun haricinde BeklemedenIphone5al.com diye bir site buldum.Ancak yeni bir site olduğu anlaşılıyor.Bana gittigidiyor dışında alternetif sunacak arkadaşlar varsa çok sevinirim!


 • Bu konuyu beğendiniz mi?

  iPhone 5 Nereden Alınır?

  Güncel Beğeni


  Değerlendirme: Toplam 1 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 1.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin güneyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

 iPhone 5 Nereden Alınır?

izmirde ıphone 5 en ucuz nerde bulabilirim ıphone 5s izmirde nerde blurumıphone 5s izmirde nerde blurumıphone 5s izmirde nerde blurum en ucuz telefon nerden alınır istanbulda telefon nerden alınır ıphone 5 nerelerde bulabılırım iphone 5 istanbulda nerde satılır izmirde iphone 5 nereden alinir en ucuz ıphone 5 istanbulda nerde iphone 5 ankarada en ucuz nerede satılır ankarada en uygun iphone nerden alabilirim en ucuz iphone 5 i nerde bulabilirim cep telefonlari en ucuz nerden alinir izmir ankarada cep telefonu nerden alınır en ucuz iphone nerden bulabilirim propolis nerden alınır

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz