Yazar : abrek çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Turkcell Hazır Kart Her Yöne Dakika Kampanyası 2012

2012 Turkcell Hazır Kart Her Yöne Dakika Kampanyası
    Turkcell Hazır Kart Her Yöne Dakika Kampanyası Hakkında Bilgi

Numarasını Hazır Kart'a taşıyan, yeni bir Hazır Kart alarak Turkcell'e gelen ya da Faturalı Hat'tan Hazır Kart'a geçen Turkcell’liler, ayda 20 TL ödeyerek, bu pakette her şeyi bir arada bulabilecek.

Turkcell Hazır Kart Her Yöne Dakika Kampanyası Hakkında Detaylı Bilgi İçin TIKLAYIN

PAYLAŞ

Yazar : Misafir

Turkcell kampanyaları beni tatmin etmiyor.

Yazar : cholate

turkcellde kontör almadan kampanya yapılmıyomur mu yaa telsim kadar avantajı yok.. yeni kampanyalar istiyoorum...

Yazar : Muhibbi çevrimdışı

milletin 0.50 tl'sine bile sulanacak derecede gözü dönmüş kurum.

Yazar : Şaban çevrimdışı

Operatör değil bildiğin dolandırıcı

Yazar : Misafiryeşim

Fiyatı ucuz fakat konusma dakıkası daha çok olsun Byle yapark msterilerinzi kayvedyorsunuz herkez aveayı avantajlı buluyor avantajlı bır kampanya çıkarın yoksa ben aveaya geçiçegıım.Turkcell Hazır Kart Her Yöne Dakika Kampanyası 2012

Yazar : merve 114

ne biçim bi kurum bu Turcell firması beğenmiyorum onları . kampanyları berbat !!!! müşteriyi tatmin edici degil

Milleti soyup soğana çeviriyo Allah kahretsin turkcell'i doğru düzgün kampanyası yok hattımı taşıyacağım

Turkcell Hazır Kart Her Yöne Dakika Kampanyası 2012en guzel operator avea ya valla

Ben başka pakete geçtim

+ Cevap Ver
Sayfa 1/2 12 SonSon
  • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin kuzeyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

turkcell hazır kart kampanyaları her yöne turkcell hazır kart kampanyaları turkcell hazır kart konuşma kampanyaları turkcell hazır kart kampanyaları 2012 hazır kart kampanyaları turkcell hazırkart konuşma paketleri 2012 turkcell hazirkart kampanyalari turkcell her yöne konuşma paketleri 2012 turkcell konuşma kampanyaları 2012 turkcell kampanya hazır kart turkcell hazir kart kampanyalari turkcell hazır kart kampanyalar turkcell hazır kart her yöne konuşma kampanyaları 2012 turkcel hazır kart kampanyaları hazır kart kampanyalar

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz