1. #1

  Yazar : Rüya çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Boğa Burcu Özellikleri 2013  2013 Boğa Burcu Özellikleri,
  Boğa Burcu 2013,
  Boğa Burcu Özellikleri 2013
  Boğa Burcu Özellikleri 2013
  Boğa burcunda bulunan gezegenlerin etkisiyle iletişim ve ilişkiler konusuna daha fazla önem vereceksiniz. Kendinizi ilişkileriniz ve iletişim becerilerinizle ortaya koymak isteyeceksiniz. ilişkilerinizde hislerinizin yoğunluğu ve bekletilerinizin çok fazla olması nedeniyle zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Gereksiz harcamalarınızın yoğun olduğu bir ay olabilir. Gerek iş ortamında gerekse sosyal çevrenizde yaşadığınız gerginlikler, ilişkilerinizde verdiğiniz sınav, hayata bakış açınızda ciddi değişimlere sebep olacak.

  Ev ve aile konularında duygusal iniş çıkışlar yaşadığınız bir ay, gereksiz tartışmalardan uzak durmakta fayda var. 14 Nisan daki Koç burcunda meydana gelen yeni ay duygularınızda yeni umutlar uyandıracak. Kariyerinize yönelik yeni hayaller oluşacak. Bu hayalleri hayata geçirecek olan enerjiyi içinizde hissedeceksiniz.

  18 Nisan itibariyle Merkür ün geri hareketi ile biraz daha içinize dönecek ve neyi neden yaptığınıza dair sorgulama dönemi başlayacak. Kendinizi ifade ederken yanlış anlatımlar da söz konusu olabilir. Yapacağınız anlaşmalarda biraz daha dikkatli olmalısınız. 25 Nisan tarihinde Venüsün un ikizler burcuna girmesiyle birlikte parasal konularında yeni anlaşmalar yapma şansı ve yeni bağlantılar kurma ihtimaliniz artıyor. Ailenizden yeni destekler de gelebilir. Yine de Merkür un geri gittiğini unutmamak gerekir fırsatları değerlendirirken. 23 Nisan itibariyle tam opozisyon yapacak olan Saturn ve Uranus aşk ve umutlarınız konularında sizi birkez daha test edip zorlayacak. Kendinizi akışa bırakmanızda fayda var.


  alıntı

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : terane

  afet yagmur2794

  men bawa duse bilmirem dogru mu deyir yoxsa yanliwmi deyir


 3. #3

  Yazar : alev çevrimdışı

  boğa burcu kadını olarak burcumun tam özelliklerini taşıyorum


 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  Boğa Burcu Özellikleri 2013


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

İstanbul Ne Zaman Fethedilmiştir ?

Resim Yükle

 Boğa Burcu Özellikleri 2013

boğa burcunun özellikleri 2013 boğa burcu özellikleri 2013 boğa burcunun özellikleri kadın 2013 boğa burcu 2013 özellik boğa burcu özellikleri kadın 2013 balık burcunun özellikleri2013 2013 boga burcunun özellikleri boga burcu ozelligi 2013 yenğeç burcunun özellikleri 2013 boğa burçlarının özellikleri 2013 boğa burcunun özellıgi 2013 yengec burcu ozellıgı2013 2013bogaburcunun 2013 boga burcunun yorumlari yengeç burcunun kadın özellikleri2013

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz