1. #1

  Yazar : Murat çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Facebook yan isim yazma

  Facebook yan isim yazmak isteyenler, facebook için yan isim örnekleri ile sözler ekleyebilecekleri güzel bir uygulamaya şahit olacaklar, tabi siz istediğiniz gibi yan isim yazabilirsiniz.

  Öncelikle Facebook Ayarlarından Hesap Ayarlarına Giriyorsunuz, orada Adı Yazıyor Değiştir Sekmesine Tıklamanız gerekiyor.
  Tam Adı Göster:
  Adı:
  İkinci Adı:
  (isteğe bağlı)
  Soyadı:

  Diğer Tam Ad:
  (isteğe bağlı)

  Şeklinde bilgilerle karşılaşacaksınız, Diğer Tam Ad Kısmına istediğiniz İsmi Yazınız. Anlattığım biçimde parantez içerisinde yazdığınız bu ad görülecektir..

  Kaynak

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : Sinel çevrimdışı

  Ne egzantirik şeyler yapıyor bu insanlar


 • Bu konuyu beğendiniz mi?

  Facebook yan isim yazma

  Güncel Beğeni


  Değerlendirme: Toplam 15 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 3.93 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin kuzeyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

 Facebook yan isim yazma

facebook yan isimler facebook yan yazılar facebook yan yazıları yan adlar face yan yazıları facebook yan adlar facebookta yan adlar facebook yan isim facebookta yan isim facebook yan isimler örnek yan isimler facebook yan ad örnekleri facebook yan isimleri facebook yan isim yazıları facebook yan isim örnekleri

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz