Yazar : Mahmut Hoca çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Yandex Toolbar nasıl kaldırılır

Yandex araç çubuğu kaldırmak
    Yandex Toolbar Kaldırma

Yandex Bar'ı kaldırmak için Başlat > Denetim Masas> Program Kaldır > Yandex Bar for Internet Explorer seçerek kaldırabilirsiniz

PAYLAŞ

Yazar : Mustafa33

yandex eklentisini kaldırmak

kardeş bilgi vermişsin ama bazı programlarla beraber kurulan yandex firefox kullanıcıları için eklenti olarak yüklenebiliyor. Firefox kullananlar

Araçlar => Eklentiler => Açılan sayfada sol menüde yine eklentiler => ve son olarak yandex eklentisinin üzerine sağ tık ve kaldır seçeneği hepsi bu kadar.

Yazar : Muhibbi çevrimdışı

Yüklü olan tarayıcnın ayarlarından kaldırılabilir

Yazar : Şaban çevrimdışı

böyle eklentileri pek sevmem

Yazar : Cabbarbaba

Teşekkürler sonunda yandex bar'dan kurtuldum ... Yandex Toolbar nasıl kaldırılır

Yazar : Misafir

teşekkürler

sol yukarda firefox yazıo oraya tıkla seceneklere gel yanındakı işareti kaldır bitti

Yazar : xlostlife

aynen dedıgın gıbı fırefox eklentı olarak yuklemıs adamın dıbısın.. bır saatır onunla urasıyorum.
    SAYGILAR
    EMEĞE SAYGI TSK....Yandex Toolbar nasıl kaldırılır

Firefox kullanıyorum.yandexi kaldıramıyorum ya yazdıklarınızı denedim ama yapamadım.sekme de sürekli görsel favoriler diye de bişe çıkıyo.yardımcı olabilirmisiniz?

misafir

firefox kullanıyorum ve yandexi kaldıramıyorum.yazdıklarınızın hepsini denedim ama olmuyo.ve sekmelerim değiştiremiyorum.görsel favoriler diye birşey açılıyo.yardımcı olabilirmisiniz?

+ Cevap Ver
Sayfa 1/2 12 SonSon
  • Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 8 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 1.75 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin güneyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

yandex nasıl silinir yandex nasıl kaldırılır yandex toolbar kaldırma yandex bar kaldırma yandex toolbar nasıl kaldırılır yandex araç çubuğu kaldırma firefox yandex kaldırma yandex eklenti kaldırma yandex araç çubuğunu kaldırma mozilla firefox yandex kaldırma yandex toolbar kaldırmak yandex eklentisini kaldırma yandex arama çubuğu kaldırma mozilla yandex bar kaldırma yandex kaldırma

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz