Yazar : Ferhunde çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

dünyanın canlı uydu görüntüleri

Dünyanın canlı uydu görüntüleri
    Dünyanın canlı uydu görüntüsü
    Uydudan Dünyayı izle
    Dünyanın uzaydan görünüşünü izle

This text will be replaced - Dünyanın Canlı Görüntüsü

Nasa nın sitesinden uyduya bağlanıp dünyanın istediğiniz bir noktasına konumlanabilip izleyebiliyorsunuz .Dünya canlı canlı elinizin altında dünyanın canlı uydu görüntüleri

Dünyayı Canlı Canlı İzlemek İçin Tıklayınız

google eart sitesinden eart programını bilgisayarına indirerek te dünyanın herhangi bir noktasını uydudan canlı canlı izleyebilirsiniz.

Google Earth: Google Earth

PAYLAŞ

Yazar : Murat çevrimdışı

Google özellikle uydudan Dünyamızı ve gezegenleri izleme konusunda çok ileri teknolojileri sayesinde kullanıcılarına süper hizmetler vermekte.

Yazar : _Caroline_ çevrimdışı

Nasa üzerinden Dünyayı izliyoruz, Nasa ise dünyayı adım adım izliyor. BBG evi bu olsa gerek.

Yazar : Nida çevrimdışı

Birbirinden canlı uydu görüntüleri karşınızda capcanlı dünyanın canlı uydu görüntüleri

Yazar : CİHAT

İyiyimiş uzaydan izlemek çok güzel

Yazar : Misafir

ya bitürlü bulamıdım nasıl oldugunuı

Yazar : Muhibbi çevrimdışı

Çok güzel bir hizmet bence

Yazar : Şaban çevrimdışı

emeği geçenler sağolsun

Yazar : bbg

hareketli oalrak izleyebilecegimz bi program varmı ..

Yazar : Naime çevrimdışı

uzaydan canlı canlı izlemek isterdim bu görüntüleri

• Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 3 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 3.67 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin kuzeyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

uydu görüntüleri canlı izle uydudan canlı görüntü izle dünya uydu görüntüsü canlı canlı uydu görüntüsü izle dünya uydu görüntüsü canlı izle google uydu görüntüleri canlı canlı uydu görüntüleri izle dünya uydu görüntüleri canlı uydudan dünyayı izle canlı uydu canlı uydu görüntüsü izleme canlı uydu görüntüsü dünya uydudan dünyayı canlı izle dünya uydu görüntüleri canlı izle dünya canlı uydu görüntüleri

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz