Yazar : Murat çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Recep Tayyip Erdoğan İletişim Adresini merak edenler için..

Recep Tayyip Erdoğan mail adresi,
    Recep Tayyip Erdoğan E-posta
    Recep Tayyip Erdoğan E Mail Adresi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğanın Mail Adresleri;

bimer@basbakanlik.gov.tr
    receptayyip.erdogan@basbakanlik.gov.tr

AK PARTİ GENEL BAŞKANI VE BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan'ınİletişim sayfası için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız

Recep Tayyip ERDOGAN İLETİŞİM

Başbakan Recep Tayyip Erdoğanın Mail Adresleri ise;

bimer@basbakanlik.gov.tr
    receptayyip.erdogan@basbakanlik.gov.tr

PAYLAŞ

Yazar : Compagno çevrimdışı

Kaç ayda cevap geliyor? Recep Tayyip Erdoğan İletişim

Yazar : Ziyaretci

Sayin basbakanim,

Ben Italya’dan, Sicilya adasin dan, Siracusa sehrin de calisiyorum. Turkiye deki ikametim Denizli. Ben Birol Durtuc, televisiyon da gordugum haberler den, Turkiye savas alani cevirmeye calisanlar, televizyon daki gordugum ..bu milletin zararlarini ve devletin zararlarini, butun BDP millet vekillerinin uzerinden cikartmanizi arzu ederim!

Yazar : şahzade

sevgili başbakan duyun sesimi allahh rızası için hazreti muhammeddin yüzü suyu hürmatine

oglum ben 65 yaşında bir yaşlı kadınım 6 çocuk annesiyim 9 senedir eşimi kaybettim evladlarımın 5 i evli en küçük oglum yanımdaydı ama babasını kaybedince oglum yetim kaldı ve babasının üzüntüsünden kendini kaybetti ve kötü insanlarla arkadaşlık yaptı ve oglumu ve oğluma seneler sonra ogluma mahkeme kagıtları geldi ve oğlum mahkemelere gitmedi korktu tutuklarlar diye ama çok yanlış yaptı ve şubat ayında oglumu tutukladılar ve ceza evine ***ürdüler 6 seneden 4seneye düşürdüler ben oglumun suçsuz yere ceza evinde kalmasını istemiyorum ben astım şeker tansyon hastasıyım ve şimdi üzüttüden vesıkıntıdan bagırsak rahatsızlıgı çıktı hep onu düşünmekten ve belki oglum çıkana kadar ben oglumu göremem oglum senden tek istedigim af çıkarman hapisanelere ve beni ogluma oglumuda bana kavuştur çünkü artık tek başıma kalmak istemiyorum çok düşünüyorum sizde n tek istegim bu aliaga şakran ceza evi de

Yazar : irem çevrimdışı

Başbakana ilk mesajdaki adresten yazmanız gerekiyor

Yazar : alev çevrimdışı

Sayın başbakanımız kendisi bizzat bakıyor mu acaba bu adreslere

• Bu konuyu beğendiniz mi?

Recep Tayyip Erdoğan İletişim

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 3 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 5.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin kuzeyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

Recep Tayyip Erdoğan İletişim

recep tayyip erdoğan göz rengi recep tayyip erdoğan ın göz rengi nedir recep tayyip erdogan goz rengi başbakanın göz rengi tayyip erdoganin gozu ne renk basbakanın goz rengı nedır recep tayyip erdoğan ın göz rengi başbakan erdogana iltibat başbakanın mail adresi tayyip erdoğan ın göz rengi tayyip erdoğan ın göz rengi nedir tyip erdoganin gözrengi nedir recep tayyip erdoğangöz ren recep tayyip erdoğan goz rengi recep tayyip erdoğan göz rengi nedir

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz