Yazar : Abdulkerim çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Peygamber Efendimizin Abdest Alırken Okuduğu Dua

Peygamber Efendimizin Abdest Duaları

Peygamber Efendimizin Abdest Duası

Peygamber Efendimiz (SAV) abdest alırken;

Suyu temizleyici kılan Allah’a hamd olsun.

Allahım, bana Peygamberinin havz-ı kevserinden öyle bir bardak su içir ki bir daha susamayayım.

Allahım, beni nimetlerinin ve cennetlerinin kokusundan mahrum etme.

Allahım, bazı yüzlerin ak olacağı ve bazı yüzlerin kara olacağı o günde yüzümü ak eyle!

Allahım; kitabımı sağımdan ver; kitabımı solumdan verme.

Allahım, saçımı ve derimi cehennem ateşine haram et ve beni Senin gölgenden başka gölgenin bulunmadığı günde arşının altında gölgelendir.

Allahım, beni sözü dinleyip de en güzelini tutanlardan eyle.

Allahım, ayaklarımı sırat köprüsünde kaydırma.

diye dua edermiş.

PAYLAŞ

• Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Vücuttaki Görme Organı Nedir ?

Resim Yükle

abdest alırken dua okumak şart mı peygamber efendimizin abdest alırken okuduğu dualar peygamberimizin abdest alırken okuduğu dua peygamber efendimizin abdes alırken okuduğu dua abtes alırken okunan dua siratta peygamberlerin okudugu dua peygamber efabdest alırken okuduğu dualar peygamber efendimiz abdest alırken abdest alirken dua okumak şart mıdır peygamberimizin abdest alırken okudugu dua peygamber efendimizin abtes duası peygamber efendimiz abdest alırken okudugu dua

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz