1. #1

  Yazar : Abdullah çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Karınca Duası Arapça ve Türkçe Okunuşu  Karınca Duasının Okunuşu,
  Karınca Duası Arapça,
  Karınca Duası Türkçe Okunuşu

  Karınca Duasının Okunuşu

  Karınca Duası Arapça ve Türkçe Okunuşu
  Karınca Duası Arapça Okunuşu


  Bismillahirrahmanirrahiym
  “Allahümme ya rabbi ve cebraile ve mikaile ve israfile ve azraile ve ibrahime ve ismaile ve ishaka ve ya’kube ve münzile’l-berekati ve münzilet-Tevrati ve’z-Zeburi ve’l-İncili ve’l-Furkani ve la havle ve la kuvvete illa billahi’l aliyyi’l-aziym.La ilahe illallahü’l- Melikü’l-Hakku’l-Mübin.Muhammedün rasulullahi sadiku’l vadi’l-Emin ya rabbi ya rabbi ya hayyu ya kayyumu ya ze’l-celali ve’l-ikram.Es’elüke ya rabbe’l-Arşi’l-Aziym.En yerzükaniy rızkan halalen tayyiben birahmetike ya erhamer rahimiyn.
  Yemliyha, Mernuş, Debernuş, Misliyna, Mekseliyna,
  Şazenuş, Kefeştatıyyuş, Kıtmir”

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : Murat çevrimdışı

  Hz. Süleyman devridir Kuraklık ve kıtlık her yeri kavurmaktadır. Hz. Süleyman mü’min bir toplulukla beraber, şehrin dışına, yağmur duasına yönelmiştir. Yolda bir karınca dikkatini çeker… Zavallı hayvan sırtüstü yatmış, ayaklarını göğe doğru uzatmış, debelenip dua etmektedir. Karıncanın duasına kulak kabartır, Hz. Süleyman… karınca demektedir ki: “ALLAH’ım bizi Sen var ettin… Ve Senin rahmetin olmadan biz yaşayamayız Ya, bize su verirsin ya da bizi helak edersin. Emir, ferman Senindir.”
  Gözleri yaşarır, peygamberin… Ve az sonra Cebrail’in getirdiği bir haberle de coşar, taşar, ağlamaya başlar..Cebrail, o karıncanın duasının kabul edildiği haberini getirmiştir.”
  Peygamber yanındaki topluluğa döner:
  “Dönün” der “Siz başkasının duasıyla sulanacaksınız.”


 3. #3

  Yazar : alev çevrimdışı

  Karınca duası gerçekten çok önemli


 4. #4

  Yazar : gülgüzeli çevrimdışı

  Cenabı Allah tüm kullarını sayısız yerden bolca nimetlere kavuşturur yeter ki ona hakkı ile kul olalım.


 5. #5

  Yazar : cemiker

  Allah razı olsun


 • Bu konuyu beğendiniz mi?

  Karınca Duası Arapça ve Türkçe Okunuşu

  Güncel Beğeni


  Değerlendirme: Toplam 11 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 5.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin kuzeyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

 Karınca Duası Arapça ve Türkçe Okunuşu

karınca duası karınca duası arapça karınca duası türkce okunuşu karinca duasi karınca duası türkçe karınca duası arapça okunuşu karınca duası arapça yazılışı karınca duası arapçası bereket duası türkçe okunuşu karinca duasi turkce arapça karınca duası bereket duası arapça okunuşu karınca duası diyanet karınca duası arapça ve türkçe karinca duasi arapca

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz