1. #1

  Yazar : Nehir çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Bambi Ayakkabı, Bot ve Çizme Modelleri

  Bambi Ayakkabı, Bot ve Çizme Modelleri

  Tokalı Ayakkabı

  Bambi Ayakkabı, Bot ve Çizme Modelleri

  Terlik

  Bambi Ayakkabı, Bot ve Çizme Modelleri

  Siyah Ayakkabı

  Bambi Ayakkabı, Bot ve Çizme Modelleri

  Gri Ayakkabı

  Bambi Ayakkabı, Bot ve Çizme Modelleri

  Ekose Desenli Çizme

  Bambi Ayakkabı, Bot ve Çizme Modelleri

  Düz Taban Bot

  Bambi Ayakkabı, Bot ve Çizme Modelleri

  Beyaz Tüylü Bot

  Bambi Ayakkabı, Bot ve Çizme Modelleri

  Düz Taban Bot

  PAYLAŞ
  Kimi sevsem sensin,hayret sevgi hepsini nasıl değiştiriyor.Gözleri maviyken yaprak yeşili,senin sesinle konuşuyor,elbet yarım bakışları o kadar tehlikeli senin sigaranı senin gibi içiyor...


  LÜTFEN EMEĞE SAYGI.

 2. #2

  Yazar : Nursena çevrimdışı

  Bu marka dimi Bambi yanlış bilmeyelimde?

  Bambi Ayakkabı / Tarihçemiz

  1961 senesinde Bambi, faaliyetine Beyoğlu’nda başladı. Bir mağaza ile perakende olarak ticaret hayatına adım atan firma,1966’da üretime başladı,1971 senesinde de yan kuruluş olan Arar firmasını bünyesine kattı.
  Zaman içerisinde Bambi mağazalar zinciri ve bayilikler kuruldu, dolayısıyla perakende satışlarda söz sahibi olundu. Bugün Bambi’nin Türkiye genelinde 28 mağazası ve 27 satış noktası bulunmaktadır.
  2000 m2 kapalı alan içerisinde günde 300 çift kapasite ile Bambi ailesi kuruluşundan bu yana ayakkabı ihtiyacını bir tutkuya dönüştürmeyi amaçladı. Herzaman günün modasına uygun olarak hazırladığı kolleksiyonunu, geniş tasarımcı kadrosuyla, son teknoloji makina ve el işçiliğini birleştirdi ve bunun yanısıra seçkin markalardan oluşan ithal gruplarını, senelerdir müşterilerinin ayaklarına sunmaktan da mutluluk duydu.
  Perakende:

  1961 senesinde ilk olarak Beyoğlu’nda başalayan firmaya ait mağazalaşma süreci sırasıyla ;
  Akmerkez A.V.M. Ankamall A.V.M. Capacity A.V.M Antares A.V.M. Cevahir A.V.M. Acity A.V.M. Forum İstanbul A.V.M. Tunalı Hilmi Optimum A.V.M. Adana 212 Power Outlet A.V.M. Adapazarı ViaPort A.V.M. Antakya Altıyol Bursa Kent Meydanı A.V.M. Bakırköy Erzurum Beyoğlu Gaziantep Beyoğlu Outlet İzmir Carrefur A.V.M. Caddebostan İzmit Fatih Forum Mersin A.V.M. Maltepe Kastamonu Barutçuoğlu A.V.M. Osmanbey Samsun Pendik Samsun Yeşilyurt A.V.M Şaşkınbakkal Şanlıurfa Ümraniye Tarsus Eskişehir Espark AVM Kıbrıs Bursa Anatolium AVM İskenderun Prime Mall AVM
  olarak günümüze kadar devam etmiş, Alışveriş Merkezlerinin popüleritesinin arttığı son yıllarda İstanbul’da Capacity A.V.M., Ankara’da Acity A.V.M. , Antares A.V.M. ve Mersin’de Forum Mersin A.V.M.(2007)’de de mağazalaşma sürecine devam etmiştir.
  Tüm bunların yanısıra markanın isim hakkı vererek Türkiye genelinde oluşturduğu mağazalar; Adana, Alanya, Antakya, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kayseri, Kıbrıs, Malatya, Mersin, Tarsus, Trabzon da bulunmaktadır.
  Ayrıca, Bambi ürünleri Türkiye’nin en seçkin mağazalarında hizmet verdiği 27 corner müşterisi ile tüketicileriyle buluşmuştur.


 3. #3

  Yazar : Murat şimdi çevrimiçi

  Bambi ayakkabı modellerinide sıçrama yapmış.


 4. #4

  Yazar : Abdullah çevrimdışı

  bambi ayakkabı modelleri hepsi birbirinden güzel...


 5. #5

  Yazar : irem çevrimdışı

  Bambi ayakkabıları şiddetle tavsiye ediyorum ayaklarınız rahat edecek diyebilirim


 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  Bambi Ayakkabı, Bot ve Çizme Modelleri


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

İstanbul Ne Zaman Fethedilmiştir ?

Resim Yükle

 Bambi Ayakkabı, Bot ve Çizme Modelleri

bambi tüylü bot bambi düz taban çizme bambi düz taban çizme modelleri bambi tüylü çizme modelleri bambi düz taban bambi antares mağazası çizme modelleri

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz