1. #1

  Yazar : I$ık çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Şiş ile Bere Yapımı

  Şiş ile bere yapımını merak edenler olabilir , nasıl yapacagım diye strese girmeye gerek yok tecrübe ile olur bu noktada tecrübeleri paylaşmakla işimizi kolaylaştırabiliriz.

  Şiş ile Bere Yapımı

  Soguk havalarda tabiki bere takacaksınız peki ne tür bir bere olsun sizinkisi craft mı el örgü sümü hobi mi knit modeli mi?
  Şiş ile Bere Yapımı
  Ben tercihimi yaptım örgü bere olacak benimkisi örgü işleri ni netten ögrenmeme rağmen örmek tığ işi bere ve atıları komşumuz ayşe apladan örnek örgüalarak yaptım.
  Şiş ile Bere Yapımı
  Peki 3 sıradaki tığ işi yaplan elişi tığ işi bereyi nasıl buldunuz işte benimkisi ondan.
  Şiş ile Bere Yapımı
  Örgü bere modelleri ve atkı modelleri 2008 atki bere modelleri göre 2009 atkı modelleride takiki gelecek yıllardaki bere modellleri daha şik ve güzel olacaktır. şayet ben 2008 bere modelleri daha çok begeniyordum diyorsanız, 2009 atkı bere modelleri ni eminimki sizler görmemişinizdir. 2009 atkı modelleri oldukca şik ve yeni atki çeşitleride bi o kadar güzel. uzun atki bere ler renkli simli ve ponponlu çeşitlerle umarım sizleri bu kış üşütmeyecektir.
  Şiş ile Bere Yapımı
  Bayan atki bere modelleri ve Çocuk atki bere modelleri oldukca bol çeşitlerle siz sevgili yenimoda.blogspot.com ziyaretcilerime sunuyorum Erkek atki bere modeli Sevdiklerinize çok güzel hediye olacak ve sevdiğinizi üşütmeyecektir. Yünlü atki modelleri ve Parlak Polar atki modelleri ençok satılan modellerdir. Beyaz atki ve bere tabiki penbe ve kırmızıya göre daha çok tercih edilmektedir. Sebebi ise atki ve bere modelleri genelde bayanlar tercih etmeleridir. Yaşlı veya gençler genelde atki ve bere modellerinde ayırt etmeden takarlar.
  Atkibere satan magazalar vakko ve ykm de oldukca çok çeşit bulunmatadır. Atk, bere atk şapkalar fiyatlarına gelince: En yeni atkı bere modellerinin fiyatı 25-125-TL arasında değişmektedir.
  Hoter modelleri yle Şapka Modelleriaynı zamanda flar atkı modelleri ve atkı ve bere çeşitleri karlı havaların vazgeçilmez kıyafetleridir. Atkı bere resimlerini ve atkı bere modelleri ni sizlere sunmaktaki gayem arkadaşlarımdan çok istek geldiğindendir. atkı bere bodellerinibegeneceğinizi umarım. atkı bere modelive atkı bere modellerioldukca zengin tuttum. çünkü atkı bere modellerınin hepside birbirinden güzel olduğuna inanıyorum. Haa unutmadan yeni moda atkı mödelleri satan birde komşum var Ayşe abla çok şirin bebe atkı modelleri ve çok güzel bayan atkı modelleri arşivi bulunmaktadır.

  Mutlu ve sıcak bir kış geçirmeniz için atkı modeller me ve atkı modellerindeki şirinlige bakarak sizde kendinize bu atkı ve bere lerden bir tanesini secerek almanızdandır. ATKI ve BERE modeleri ileride daha bol çeşidiyle ve daha güzel yeni çıkan atkı ve bere modelleriyle siz sevgili okurlarıma sunacağım. atkı ve bere nizi almadan sokaga çıkmamanızıda tavsiye ederi. EN yeni En Güzel modeler sizlerin olsun.

  Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi -676981962325a738c2.jpg   -r_87p0m33tobb3yn0qsvrr.jpg   -sapka0326584.jpg   -sa____rg__l__bere_1257935880.jpg   -dsc05194.jpg  

  PAYLAŞ
  [SIGPIC][/SIGPIC]
  [FONT=Book Antiqua][COLOR=Olive][B] Cisminin küçüklüğüne bakıpta günahlarını küçük zannetme.[/B][/COLOR][/FONT]

 2. #2

  Yazar : güzide çevrimdışı

  Bere Modeli arıyordum bende ip alayımda bugün başlayım artık. Teşekkürler paylaşım için.


 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  Şiş ile Bere Yapımı


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin güneyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

 Şiş ile Bere Yapımı

şiş ile bere yapımı çocuk atki bere modeli şiş ile bere yapılışı şiş işi bere modelleri ve yapılışı şiş işi kolay bere genç şapka şi örnekleri ve yazıları bere yapimi kolay sis ile şiş işi bere örnekleri sis ile bere yapimi şiş işi bere modelleri şiş ile kolay bere çocuk bere ve atkı modelleri şiş ile şapka örnekleri kiz cocuk atki modelleri orulusu şiş işi bere örneği

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz