Yazar : Mina çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

şapka modelleri ve yapılışları

şapka modelleri ve yapılışları şapka modeli

5 zincir çerek yuvarlağı yapın.
    1. sırayı tığın üzerine ip atarak bir seferde çekerek bitirin.
    2. sırayı bir tane örüp bir tane artırın.
    3. sırayı üç örüp bir artırın.
    4. sırayı dört örüp bir artırın.
    4. sıradan sonra düz örmeye devam edin.
    Şapkanın yarıçapı 7 cm ve boyu 18 olunca dört taraftan tekrar dört tane daha artırın şapka modelleri ve yapılışları burası şapkanın kıvrılacak şapka modelleri ve yapılışları dışa gelecek kısmı. Sık iğne yaparak yani tığın üzerine iplik atmadan istediğiniz kıvrımı elde edinceye kadar örün .

PAYLAŞ

Yazar : Nehir çevrimdışı

Teşekkürler Minacığım paylaşımın için

Kimi sevsem sensin,hayret sevgi hepsini nasıl değiştiriyor.Gözleri maviyken yaprak yeşili,senin sesinle konuşuyor,elbet yarım bakışları o kadar tehlikeli senin sigaranı senin gibi içiyor...

LÜTFEN EMEĞE SAYGI.

Yazar : I$ık çevrimdışı

Şapka Modelleri ve Yapılışları

şapka modelleri ve yapılışları hakkında farklı görüş bilgi beceri sahibi olan arkadaşlarımdan fikir alışverişi yapmak istiyorum.

Çin Modelleri Mesela

Klasik Şapka Modelleri

Modern Şapka Modelleri

Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi -bere39wn4.jpg   -knit-ponytail-hat.jpg   -a5im9.jpg  
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    [FONT=Book Antiqua][COLOR=Olive][B] Cisminin küçüklüğüne bakıpta günahlarını küçük zannetme.[/B][/COLOR][/FONT]

Yazar : cd_okyanus çevrimdışı

Şapka modeli ve yapılışı zor degil aslındada net üzerinden nasıl anlatsam bilemedim şapka modelleri ve yapılışları

Yazar : Karakiz çevrimdışı

Halk egitim merkezlerinde bunu ögretmişlerdi

Yazar : Nehir çevrimdışı

bu modele bayıldım doğrusu en kısa zamanda yapmayı deneyeceğim. Işıkcığım ellerine sağlık.

Kimi sevsem sensin,hayret sevgi hepsini nasıl değiştiriyor.Gözleri maviyken yaprak yeşili,senin sesinle konuşuyor,elbet yarım bakışları o kadar tehlikeli senin sigaranı senin gibi içiyor...

LÜTFEN EMEĞE SAYGI.

Yazar : ayfer çevrimdışı

şapka modellerini ve yapılışlarını kolaylaştırmanın yolu nedir

Yazar : buket74 çevrimdışı

Bu sezon trend olan şapka modelleri nelerdir onlarıda verirmisiniz

Yazar : I$ık çevrimdışı

Lila rengi şapka modelleri çok güzel örülmüş

[SIGPIC][/SIGPIC]
    [FONT=Book Antiqua][COLOR=Olive][B] Cisminin küçüklüğüne bakıpta günahlarını küçük zannetme.[/B][/COLOR][/FONT]

Yazar : Nursena çevrimdışı

Ben karamel saçlarımı kapatacak bir renk arıyorum sırıtmayacak ne önerirsiniz şapka modeli olarak ve rengi olarak?

+ Cevap Ver
Sayfa 1/2 12 SonSon
  • Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 1 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 5.00 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin güneyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

şapka modelleri ve yapılışları 2010 şapka modelleri ve yapılışları şapka yapılışları şapka yapılışı en güzel şapka modelleri ve yapılışları en yeni şapka modelleri ve yapılışları sapka modelleri ve yapilisi şapka modelleri ve yapılışı şapka dort renkli sapka modeli şapka örnekleri ve yapılışları şapka yapilişlari güzel şapka yapilislari sapka modelleri yapilislariyla sapka örneklerı yapilısi

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz