Yazar : AŞKSIN çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Sevgiliye Yazılacak En Kısa Güzel Cümleler

Çok seviyorsunuz onu, kısa ve öz sevginizi ifade etmek istiyorsunuz, bazen uzun uzun sözlerle karşınıda ki sıkıabilir onun sizden beklediği sözleri bir türlü sarfedemezsiniz. Çok sevgiliye yazılacak güzel ancak kısa cümleler onu size bir adım daha yaklaştıracaktır

Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır.

Sıkıntı çekecek kadar gücüm, acı çekecek kadar sabrım kalmasa da seni sevecek kadar kalbim her zaman vardır.

Hasretinle dağları deleceğim Bu aşkla kendime geleceğim Bir ömrüm daha olsa inan Yine bir tek seni seveceğim

Adını kalbime aşkla süsledim, yıllar yılı bir tek seni düşledim, bilmem ki nasıl bir günah işledim, selamın geliyor sen gelmiyorsun

Kül olmuş ateş yanar mı, buz tutmuş su akarmı, bu gözler seni sevmiş başkasına bakarmı

Boş hayaller kurdum inandım sana, mutluluk yerine dert verdin bana

Sana her şeyimi veririm diyemem çünkü her şeyim sensin

Yaşadığım her an Seni özlemeye itiyor beni Ağır geliyor yokluğun Beklediğimsin, özlediğimsin, özlemimsin

Sen kalbime giren bir sevda kurşunusun, seni ya orada bırakacaklar ya da çıkarırken canımı alacaklar

Sevgilerin en güzeli seni sevmek Özlemlerin en güzeli seni özlemek Ve hayatın tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek

Kalbim seni unutacak kadar adi ise, ellerimde onu parçalayacak kadar asildir.

Sana gülüm diyorum gülü sevdiğim için. Güle benzetmiyorum çabuk solduğu için.

Güneşin bile buz tuttuğu bir yerde yanan bir şey görürsen bil ki o senin için yanan kalbimdir

PAYLAŞ

Yazar : Murat çevrimdışı

Aşk bazen unutturur dil lal olur, kalbin ateşini dile dökemez o zaman gözler devreye girer sözler yumağına dönüşür.

Yazar : Sadem çevrimdışı

Sevgiliye söylenecek her cümle yürekten gelmeli

Yazar : aleyna çevrimdışı

Sevgilim sen benim bendeki bana bıraktığın son nefes sin.

• Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 8 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 2.63 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin kuzeyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

sevgiliye küçük notlar sevgiliye notlar sevgiliye yazılacak küçük notlar sevgiliye kısa notlar sevgiliye kısa güzel sözler sevgiliye yazılan küçük notlar sevgiliye kucuk notlar sevgiliye yazılan kısa notlar sevgiliye yazılacak kısa notlar sevgiliye küçük notlara ne yazılır sevgiliye güzel sözler kısa sevgiliye küçük aşk notları sevgiliye kısa sözler sevgiliye küçük not yazıları sevgiliye yazılabilecek küçük notlar

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz