1. #1

  Yazar : akrep çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  2014 Akrep Burcunu Neler Bekliyor?  2014 de Akrep Burcunu Bekliyenler Neler


  2014 De Akrep Burcunu Neler Bekliyor hemen öğreniyoruz..Sevgili Akrepler İlişkiniz olsa da olmasa da Ocak ayının ilk üç haftası, büyük olasılıkla geçtiğimiz yıl yaşadıklarınızdan farklı olmayacak. Bir ilişkiniz varsa, romantizmi güçlendirin; bir ilişki arayışmdaysanız, davetleri kabul edin çünkü o özel insanla nerede tanışacağınızı bilemezsiniz. Beşinci ev aynı zamanda çocukları, eğlenceyi ve yaratıcılığı temsil eder. Bunların hepsi veya bazıları bu dönemde yaşamınızda etkili olacak.

  22 Ocak’ta Jüpiter günlük işleri temsil eden altıncı eviniz Koç burcuna geliyor, işinizle ilgili şanslı bir durum olabilir, yeni bir pozisyon, terfi veya patronlarınızın gözünde parlamanız için yeni bir fırsat doğabilir.

  4 Haziran’da Jüpiter ilişkileri temsil eden yedinci eviniz Boğa burcuna geliyor ve bir yıl boyunca burada kalacak. Sadece her on iki yılda bir gerçekleşen bu geçiş, sevgi ve bağlılık için idealdir. Ciddi bir ilişkiniz varsa, Jüpiter işleri bir sonraki seviyeye taşıma arzusunu tetikleyebilir. Arayış içindeyseniz, bir anda ruh eşinizle karşılaşabilirsiniz. Bu geçiş, çiftler arasındaki bağları güçlendirecektir çünkü birlikte olmaktan çok keyif alacaksınız.

  Satürn, yenilenmeyi temsil eden on ikinci eviniz Terazi burcundaki ilerleyişini sürdürüyor. Bu hazırlanmak, dönüp kendinize bakmak, geçmiş yedi yılda başarı ve mücadelelerinizi değerlendirmek için ideal bir zamandır.

  Plüton, 2024 yılına kadar kalacağı Oğlak burcundaki geçişini sürdürüyor. Üçüncü evinizde olan Plüton iletişimi, öğrenmeyi, derin düşünceyi ve aynı zamanda komşu ve akrabalarınızla ilişkileri ön planda tutuyor. Yaz veya sonbahar aylarında bu alanların herhangi birinde sıkıntı yaşayabilirsiniz.

  Doğum gününüz 6 Kasım ve o tarihe yakın birkaç gün içindeyse Mart ve Ağustos aylarında aileyle ilgili konular önem kazanıyor. Aile ilişkileri karmaşık olabilir ve yapılan konuşmalarla yanıt yerine daha çok soruya ulaşabilirsiniz. Özellikle çocuklarınız ve yakın çevreniz dışındaki akrabalarınızla iletişimde sezgileriniz faydalı olacak. Bir akrabanızın bugün ve geçmişteki davranışlarına dair belirli bir seviyede anlayış geliştirebilir, kabullenmeyi başarabilirsiniz.

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : Nursultan çevrimdışı

  Her burç için iyi kötü bir takım haberler olaylar olabiliyor.


 • Bu konuyu beğendiniz mi?

  2014 Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

  Güncel Beğeni


  Değerlendirme: Toplam 14 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 2.57 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin kuzeyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

 2014 Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

2014 akrep burcu akrep burcu 2014 akrep 2014 2014 akrep burcu yorumu akrep burcu 2014 yorumu 2014 akrep burcunu neler bekliyor 2014 akrep 2014 te akrep burcunu neler bekliyor 2014 yılı akrep burcu akrep burcu ocak 2014 2014 yılında burçları neler bekliyor akrep burcu 2014 yorumları 2014 burçları neler bekliyor ocak 2014 akrep burcu 2014 akrep burç yorumları

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz