1. #1

  Yazar : Rüya çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  2013 Nisan Ayı Akrep Burcu Yorumları  Akrep burcu yorumları Nisan 2012
  2012 Nisan ayı Akrep burcu yorumları
  Akrep burç yorumu Nisan

  Akrep burcu Nisan ayı yorumu sizlerle

  Aşkta ise daha olumlu gelişmeler olacak. İhtiyacınız olan desteği hem sevdiğiniz kişiden hem de yakınlarınızdan göreceksiniz.Şu günlerde ailenizle birlikte bir akşam yemeğine çıkın. Bu onları çok mutlu edecek. Yaratıcılığınızı kullanarak daha çok para kazanabilirsiniz.
  Zira paraya olan ihtiyacınız daha çok artacak.Görüşlerinizi kabul ettirmek konusunda çok inatçısınız ve amaçlarınız doğrultusunda ilerlemek için kararlısınız. Yine de zorlu günler var kapınızda, çünkü mutlu olmak için çok uğraşmanız gerekiyor. Yılgınlığa kapılmayınNisan.Fakat bu zor günler kısa sürecek.

  Ailenizi ihmal etmek istememenize rağmen, dikkatinizi kariyerinize vereceksiniz.Kazançlarınızı ve başarınızı pekiştirecek fırsatlar ayağınıza gelecek. Şans gezegeninizin size vereceği mutluluklar karşısında sanki farklı bir dünyanın kapılarının size açıldığını göreceksiniz. Üst düzeyde çalışmak istiyorsanız; yakın çevrenizin de desteğini üzerinizde hissedeceksiniz.
  Bazı fırsatlar karşınıza çıkaracak ve işinizle ilgili uygun ortamlar oluşacak.Geleceğinizle ilgili sizin lehinize gelişmelere neden olabilecek kişilerle tanışacaksınız. Eğer işsizseniz bu yıl güzel bir işin kapıları açılacak.Yüksek hedefleriniz var. Uzun süredir planladığınız atılımları kolay bir şekilde gerçekleştirecek gücü bulacaksınız.Maddi konularda size yarar sağlayacak çalışmalar yapacaksınız. Meraklı yönleriniz daha da belirgin bir hal alacak ve idealleriniz için savaş vereceksiniz.Öğrenme merakınız artarken, şimdiye kadar denemediğiniz konular üzerinde yoğunlaşabilirsiniz.Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek.Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz İşinizle meşgul olurken ailenizi ihmal edebilirsiniz.
  Aile, sosyal yaşantı ve kişisel maddi evinizle ilgili konular geri plana atılırken, daha çok toplumsal ve yüksek hedefleriniz için hareket etmek isteyeceksiniz. Özellikle evli olup da sorun yaşayanlar iş konularına kendilerini kaptırıp da eşlerini ihmal etmemeli.
  Çevrenizde de sizin bu konudaki hırslarınıza eşlik edebilecek kişiler arayacaksınız.Yüksek mevki arayışı içindesiniz.Çabalarınız olumlu sonuç verecek fakat rakiplerinizden de, etkileşimler alacaksınız. Onlarla savaşınız yok ama durum değerlendirmesi yaparken, üstün yönlerinizi çevreniz üzerinde kullanacaksınız. Baskıcı davranışlardan etkilenmek istemeyeceksiniz.

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : pepe çevrimdışı

  Akrep burçları kendilerini neler bekliyor mutlaka okusun


 3. #3

  Yazar : Şaban çevrimdışı

  Akrep burcu nedense çok itici duruyor


 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  2013 Nisan Ayı Akrep Burcu Yorumları


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin Başkenti Neresidir ?

Resim Yükle

 2013 Nisan Ayı Akrep Burcu Yorumları

2013 nisan ayı akrep burcu nisan ayı burcu akrep burcu nisan 2013 akrep burcu nisan 2013 yorumu 2013 nisan ayi akrep burcu akrep burcu nisan yorumu 2013 nisan ayı burç yorumları 2013 nisan burç akrep burcu 2013 nisan ayı nisan akrep burcu 2013 nisan ayı burçlar nisan ayı akrep burcu 2013 akrep burcu nisan ayı akrep burcu nisan yorum akrep burcü 2013 nisan ayi

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz