Yazar : Hatice çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

avrupa yakası ssk diş hastaneleri

merhaba. 34 yaşındayım. çok erken yaşta dişlerim çürüdü. bakımını eksik etmezdim ama galiba genetik bişi bu. babamda çok erken yaşta dişlerinden olmuş. ön dişim yan dişim hepsinin yapılması kiminin çekilmesi falan..... özele çok istesemde yaptıramıyorum çünki ateş pahası .ayrıca acaib bişekilde dişçi fobim var. çok korkuyorum dişçi koltugundan avrupa yakası ssk diş hastaneleri ssk olarak avrupa yakasında esenyurtta diş hastanesi varmış . acaba nasıl ulaşabili,rim bilen varmı. şirinevlerde beyim yaptırmıştı. aslında memnun kaldı ama ben büyükçekmecede oturuyorum gidip gelmem çok zorolacak.akıl verin kızlar birde moral neolur çok üzülüyorumavrupa yakası ssk diş hastaneleri

PAYLAŞ

Yazar : Nehir çevrimdışı

Özel Esenyurt Hale İshakoğlu Kızılay Hastanesi
    Esenyurt beldesi Yenikent mah. 613.sok No:9 Esenyurt / İstanbul
    Anestezi ve reanimasyon
    Cerrahi yoğun bakım ünitesi
    Çocuk sağlığı ve hastalıkları
    Dahili yoğun bakım ünitesi
    Dermatoloji
    Diş hekimliği
    Fizik tedavi ve rehabilitasyon
    Genel cerrahi
    Göğüs hastalıkları
    Göz hastalıkları
    İç hastalıkları
    Kadın hastalıkları ve doğum
    KBB
    Ortopedi ve travmatoloji
    Plastik estetik ve rekonstrüktif cerrahi
    Üroloji
    Yenidoğan yoğun bakım ünitesi

Kimi sevsem sensin,hayret sevgi hepsini nasıl değiştiriyor.Gözleri maviyken yaprak yeşili,senin sesinle konuşuyor,elbet yarım bakışları o kadar tehlikeli senin sigaranı senin gibi içiyor...

LÜTFEN EMEĞE SAYGI.

Yazar : QsqE çevrimdışı

ayy ablam yardım etmek isterdim ama bende istanbuldan bir yer bilmiyorum arastırsan bulursun internetten asLında .. qeçmiş olsun

Yazar : yosun çevrimdışı

ah ben burdayımda sanki biliyorum özgecim ve aynı dert bendede var o kadar kötü olmasada bi cürük bi haftadır mahvetti cuma kurtuluyorum inşavrupa yakası ssk diş hastaneleriavrupa yakası ssk diş hastaneleriavrupa yakası ssk diş hastaneleri

Yazar : Nursena çevrimdışı

Esenyurt için güzel bir kaynak olmuş.

Yazar : Murat çevrimdışı

İstanbul'un Avrupa yakalası 15 20 orta ölçekli şehire bedel bu nedenle biraz az hastane var.

Yazar : Muhibbi çevrimdışı

Az ama daha kaliteli hastaneler mevcut

Yazar : Şaban çevrimdışı

Randevu alması zor mu?

• Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 5 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 1.80 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin kuzeyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

ssk anlaşmalı diş hastaneleri istanbul avrupa yakası sgk anlaşmalı diş hastaneleri avrupa yakası ssk diş hastaneleri avrupa yakası ssk ile anlaşmalı diş hastaneleri avrupa yakası ssk anlaşmalı diş hastaneleri avrupa yakası devlet diş hastaneleri avrupa yakası sgk anlaşmalı diş hastaneleri istanbul avrupa yakası diş hastaneleri avrupa yakası ssk diş hastaneleri sgk anlaşmalı diş hastanesi istanbul avrupa yakası avrupa yakası diş hastaneleri ssk geçen diş hastaneleri avrupa yakası avrupa yakası ssk diş hastaneleri istanbul diş hastaneleri ssk sgk ile anlaşmalı diş hastaneleri istanbul avrupa yakası

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz