1. #1

  Yazar : Nehir çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Kadınların en seksi 10 yeri

  Erkeklerin kadınlarda seksi buldukları yerleri merak ediyor musunuz? Cevaplarımıza bakarak en beğendiğiniz ve seksi bulduğunuz özelliğinizi ön plana çıkarın!
  Koku
  Kokunuz bir erkeğin başını döndüren şey olabilir. Sevgiliniz kokunuza bayılıyorsa, vedalaşırken sizi biraz daha koklamasına izin verin.
  Dudaklar
  Koyu kırmızı ruj dolgun dudaklarınızı daha arzulanır bir hale getirebilir. Erkekler için ilk öpücük çok önemlidir. Onu unutamayacağı şekilde tutkulu bir şekilde öpün.
  Tırnaklar
  Erkekler tırnakları cadılıkla özdeşleştirseler de seks sırasında tırnaklarınızı sırtında gezdirmenizden büyük zevk alırlar.
  Köprücük kemiği
  Yanlış okumadınız, köprücük kemiği bölgeniz bazı erkekler için en seksi yeriniz olabilir.
  Gözler
  Seksi bakan gözlere hiçbir erkek karşı koyamaz. Dumanlı göz makyajı ya da pırıltılı göz farı ile seksi bakışlara sahip olabilirsiniz. Siyah maskara, ince ve düzgün sürülmüş eye-liner ile gözlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Makyajınızın geri kalanı için uygulayacağınız pembe allık ve gülkurusu dudaklar size doğal bir görünüm verebilir.
  Boyun
  Kuşkusuz erkekleri en çok tahrik eden bölge boyun.. Uzun boyunlu, saçları sırtına dökülmüş bir kadından daha seksi ne olabilir.
  Kulak memeleri
  Yumuşak ve hassas.. Erkekler buna bayılıyor.
  Saçlar
  Dağınık saçlar ya da dağınık topuz erkekleri en cezbeden haller.
  Göğüsler
  Çoğu erkek için tartışmasız kadınların en dikkat çekici ve seksi özelliği göğüslerdir.
  Ten
  Yumuşak bir ten her erkeği etkiler, sıcaklığınızı hissettirir. Pürüzsüz ve temiz bir vücuttan daha seksi ne olabilir ki?

  PAYLAŞ
  Kimi sevsem sensin,hayret sevgi hepsini nasıl değiştiriyor.Gözleri maviyken yaprak yeşili,senin sesinle konuşuyor,elbet yarım bakışları o kadar tehlikeli senin sigaranı senin gibi içiyor...


  LÜTFEN EMEĞE SAYGI.

 2. #2

  Yazar : I$ık çevrimdışı

  11. Yeri unutmuşuz Zekamız Kadınların en seksi 10 yeri

  [SIGPIC][/SIGPIC]
  [FONT=Book Antiqua][COLOR=Olive][B] Cisminin küçüklüğüne bakıpta günahlarını küçük zannetme.[/B][/COLOR][/FONT]

 3. #3

  Yazar : BELGİN çevrimdışı

  Empati yaparak bakacak olursak Erkekler genellikle Gögüs bölgemizi begenirler. Tamam kusursuz güzel bir beden herkezin hakkı ancak lütfen birazda iç güzellik aransın


 4. #4

  Yazar : Nursena çevrimdışı

  Kadınların her yeri güzeldir evi, arabası, işi Kadınların en seksi 10 yeri benim mutfağım çok seksi mesala arabamda bir o kadar güzel Kadınların en seksi 10 yeri))


 5. #5

  Yazar : kayra çevrimdışı

  Sizene canım seksi yerimizden belki 10 degil 10000 seksi yerimiz var illaki metalaştıracakmısınız duygularımıza önem verenler binbir güzelligimizi görebilirler.


 6. #6

  Yazar : Murat çevrimdışı

  Kadınların en seksi 10 yeri kayra Nickli Üyeden Alıntı Kadınların en seksi 10 yeri
  Sizene canım seksi yerimizden belki 10 degil 10000 seksi yerimiz var illaki metalaştıracakmısınız duygularımıza önem verenler binbir güzelligimizi görebilirler.
  Çok önemli bir yaklaşım. Maddesel özellikleri bırakmak gerekiyor.


 7. #7

  Yazar : mervesnr çevrimdışı

  Kadının en degerli yeri Kalbidir nedenmi? Sevmeyi öğrenmek icin okuyunuz.

  Sevdiğiniz kızın size aşık olup olmadığını öğrenmek için onun duygularını tanımalı ve öğrenmelisiniz. Eğer hoşlandığınız kız size bu yazımızda açıkladığımız davranışları sergiliyorsa ona duygularınızı açmakta çekinmeyin ve bir an önce mutlu bir ilişki için ilk adımı atın…

  Kadınlar sevdiğini nasıl belli eder?

  Kadınlar da erkekler gibi saça dokunma, giysileri düzeltme, bir veya iki ellerini birden kalçalarına koyma, ayak ile vücudun erkeğe çevrilmesi daha uzun mahrem bakışlar ve artan göz teması gibi aynı temel hazırlık hareketlerini kullanırlar. Ayrıca erkek saldırganlık hareketi olmasına rağmen bir kadın inceliğiyle kullanılan ve sadece tek başparmağın kemere sokulduğu veya bir çanta veya cepten dışarı çıktığı başparmaklar kemerde hareketini yaparlar.
  Kadın hazırlık hareketleri
  Heyecan dolu bir ilgi kadınlarda da gözbebeklerinin büyümesine ve yanakların kızarmasına yol açar.Vatan’da yer alan habere göre, bunun ardından diğer dişi flört sinyalleri gelir.
  Saç atma
  Baş hafifçe savrularak saçlar omuzlardan geriye veya yüzden uzağa atılır. Kısa saçlı kadınların bile bu hareketi yaptıkları görülebilir.
  Bilek gösterme

  İlgilenen bir kadın ilgilendiği kişiye bileklerinin iç tarafındaki düzgün yumuşak teni gösterecektir. Bilek bölgesi uzun zamandır vücudun en erotik yerlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Konuşurken avuçlar da erkeğe gösterilir. Sigara içen kadınlar bu tahrik edici bilek / avuç göstermeyi sigara içerken çok kolay yaparlar. Bilek gösterme ve saç atma hareketleri dişi bir görünüme sahip olmak isteyen eşcinsel erkekler tarafından da taklit edilir.


 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  Kadınların en seksi 10 yeri


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin Başkenti Neresidir ?

Resim Yükle

 Kadınların en seksi 10 yeri

açık kadın resimler memeleri açık kadın fotoğrafları her yeri açık kadınlar açık kadın resimleri açık kadın fotoları memesi açılan kadın memeleri açılan kadınlar memeleri açık kadınlar resmi memeleri açık kadınların resmi açık kadınlar resmi her yeri açık kadın memesi açık kadın resmi açık bayan resimleri açık kadın resmi memeleri açılan kadın

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz