Yazar : abrek çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Yandex Barı Nasıl Kaldırabilirim

Yandex i Kaldırma
    Yandex Bar Nasıl Kaldırılır
    Yandex Kaldırma

Yandex Bar'ı kaldırmak için Başlat > Denetim Masas> Program Kaldır > Yandex Bar for Internet Explorer seçerek kaldırabilirsiniz.

PAYLAŞ

Yazar : zaza çevrimdışı

o bar şu bar bu bar gezip durun:P

Yazar : Ziyaretci

yandex silme

Yandex.Webmaster - URL sil burdan bulabilirsiniz Yandex Barı Nasıl Kaldırabilirim

Yazar : Şaban çevrimdışı

tarayıcının ayarlarından

Yazar : Misafir

yandex bar virüsten beter bişey saygısız bi program ondan nefret ediyom program ekle kaldırdan sildim sakız gıbı yapışmiş tam silinmıyo yardımm imdatttt

Yazar : ziyaretçi

yandex mebvaster da ne lütfen tam ve net açıklayın YARDIM

Yazar : lütfen acil ardaaa

arkadaslar denetim masasındanda kaldırdım ama hiç bi şekilde yandexi anasayfamdan kaldıramıorum bana acilen yardım edermisiniz lütfen...

Yazar : Murat çevrimdışı

Öncelikle yandex in internet explorer toolbarını kaldırmalısınız. Bunun içinde;

Başlat / Denetim Masası / Program Kaldır / İnternet Explorer için Yandex Bar (Yandex Bar for İnternet Explorer) uygulamasını kaldırın.

Bunu yapmanıza rağmen yandex web tarayıcınızın ayarlarından tamamen kalkmayacaktır. Bunun için web tarayıcınızda internet seçenekleri bölümünden arama motorları bölümünden yandexi silmeniz gerekiyor.

• Bu konuyu beğendiniz mi?

Güncel Beğeni

Değerlendirme: Toplam 18 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 1.56 puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin kuzeyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

yandex nasıl silerim yandexi nasıl silerim yandex i nasıl silerim yandex nasıl silebilirim yandex i bilgisayardan nasıl kaldırabilirim yandex bilgisayardan nasıl kaldırılır yandeksi nasıl silerim yandex i nasıl kaldırırım yandex nasıl kaldırabilirim yandeksi nasıl kaldırabilirim yandeksi kaldırma yandexi nasıl silebilirim yandex i nasıl kaldırabilirim yandex i nasil silerim yandex i nasıl silebilirim

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz