1. #1

  Yazar : abrek çevrimdışı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Kablosuz Ağ Etkinleştirme Nasıl Yapılır  Kablosuz Ağ Etkinleştir Anlatımı
  Kablosuz Ağ Nasıl Etkinleştirilir

  Kablosuz yerel ağ, kablolu iletişime alternatif olarak uygulanan, RF teknolojisini kullanarak havadan bilgi alışverişi yapan esnek bir iletişim sistemidir.

  Arkadaşlar Kablosuz Ağ Etkinleştirmek için Masaüstünde Ağ Bağlantılarım oraya öncelikle sağ tıklayıp özellikler e giriyoruz. Karşımıza donanımsal olarak bilgisayarınızda bulunan bağlantı türleri gelecektir kısa yoldan buraya ulaşmak için klavyeden Windows logosu+R ye basın ekrana çalıştır gelecektir. Buraya ncpa.cpl yazıp bu adıma kadar gelebilirsiniz.

  Bilgisayarınızda kablosuz ağ bağdaştırıcısı varsa, Windows bilgisayarınızın kapsama alanındaki kablosuz ağları otomatik olarak bulur. Ağa Bağlan içinde Windows'un algıladığı kablosuz ağların listesini görebilirsiniz.

  Başlat düğmesi Başlat düğmesinin resmive ardından Bağlan'ı tıklatarak Bir Ağa Bağlan'ı açın.

  PAYLAŞ

 2. #2

  Yazar : pepe çevrimdışı

  Kablosuz Ağ kesinlikle çok kullanışlı


 3. #3

  Yazar : Misafir

  iii akşamlar.yaa ben fazla pcden anlamam.kablosuz nette sorun oldu .bende sorun gider yaptım .sonradan devre dışı bıraktım ve artık kablosuz bağ listesini göremiyorum .yardım edersiniz ..


 4. #4

  Yazar : Murat çevrimdışı

  Bir kere yapınca zaten artık otomatik tanıyacaktır, bu tür ayarlar yüklü gelmekte.


 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  Kablosuz Ağ Etkinleştirme Nasıl Yapılır


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin kuzeyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

 Kablosuz Ağ Etkinleştirme Nasıl Yapılır

windows 7 kablosuz ağ etkinleştirme kablosuz ağ bağdaştırıcısı etkinleştirme windows 7 kablosuz ağ nasıl etkinleştirilir kablosuz ağ bağlantısı bağdaştırıcısı devre dışı kablosuz ağı etkinleştirme windows 7 kablosuz bağlantı etkinleştirme windows 7 win7 kablosuz ağ etkinleştirme kablosuz ağ bağdaştırıcısı nasıl etkinleştirilir windows 7 ağ bağlantısını devre dışı bıraktım kablosuz ağ bağdaştırıcısı devre dışı kablosuz ağda şifre etkinleştirme kablosuz misafir ağını etkinleştir ne demek windows 7 kablosuz ag etkinleştirme kablosuz ağ etkinleştirme windows 7 kablosuz ağı etkinleştirme

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz