Yazar : berru çevrimdışı

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada saldırıya uğramak ne anlama gelir?

Rüyada saldırıya uğramak ne anlama gelir, birinin saldırması ve takvim yaprağının medine olması ve adamın korkup kaçması

PAYLAŞ

Yazar : saliormoon çevrimdışı

Rüyamda bana köpek saldırdı buda aynı anlamamı gelir.

Yazar : Nehir çevrimdışı

Dikkatli olmak gerek benzer bir saldırı olabilir.

Kimi sevsem sensin,hayret sevgi hepsini nasıl değiştiriyor.Gözleri maviyken yaprak yeşili,senin sesinle konuşuyor,elbet yarım bakışları o kadar tehlikeli senin sigaranı senin gibi içiyor...

LÜTFEN EMEĞE SAYGI.

Yazar : Misafir

ben rüyamda bir küçük çocuk önce bomba patlattı sonra silahla ateş açtı ne demek

rüya

ben rüyamda bir küçük çocuk önce bomba patlattı sonra silahla ateş açtı ne demekRüyada saldırıya uğramak ne anlama gelir?Rüyada saldırıya uğramak ne anlama gelir?Rüyada saldırıya uğramak ne anlama gelir?Rüyada saldırıya uğramak ne anlama gelir?Rüyada saldırıya uğramak ne anlama gelir?Rüyada saldırıya uğramak ne anlama gelir?Rüyada saldırıya uğramak ne anlama gelir?Rüyada saldırıya uğramak ne anlama gelir?Rüyada saldırıya uğramak ne anlama gelir?Rüyada saldırıya uğramak ne anlama gelir?Rüyada saldırıya uğramak ne anlama gelir?

Yazar : zaza çevrimdışı

Silah elinizdeys güç kuvvet derler

Yazar : BİRİCİK

?

Pitbull tarafından saldırıya uğrayan ne anlamalı peki

ben rüyamda önce silahla saldırıya uğruyorum. fakat ölmüyorum numaradan ölmüş numarası yapıyorum. sonra başka bi adam büyük mataralı bir silah ile beynimden vuruyor son nefesimi verdiğimi görüyorum ve kalbim hızlı bi şekilde uyanıyorum.

Yazar : Şaban çevrimdışı

Köpesk saldırısı ne anlama gelır peki

Yazar : Şuşu çevrimdışı

aman rüyadada gerçektede saldırıya uğramak gerçekten çok kötü

+ Cevap Ver
Sayfa 1/2 12 SonSon
  • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Türkiyenin kuzeyinde kalan Deniz hangisidir?

Resim Yükle

rüyada kapkaça uğramak rüyada saldırıya uğramak rüyada kedi saldırısına uğramak rüyada silahlı saldırıya uğramak rüyada bombalı saldırıya uğramak rüyada kapkaça uğramak ne demek rüyada kedinin saldırısına uğramak ruyada saldiriya ugramak ruyada kapkaça ugramak rüyada kedilerin saldırısına uğramak ruyada silahli saldiriya ugramak rüyada saldırıya uğramak ne anlama gelir rüyada silahla saldırıya uğramak rüyada köpek saldırısına uğramak rüyada silahli saldiriya ugramak

Gizlilik Bildirimi © 2013 yasambu.com All rights reserved.

Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz